- Reklama -
DomůCestováníPodzimní svátky jsou skvělou příležitostí pro spontánní výlet s celou rodinou

Podzimní svátky jsou skvělou příležitostí pro spontánní výlet s celou rodinou

Chcete se vydat na podzimní dovolenou nebo prodloužený víkend, ale nevíte, kde přesně byste čas ve dvou nebo s rodinou strávili? Zde je několik tipů, kde všude byste se mohli cítit jako „v ráji“, protože uvedené hotely i oblasti mají velmi dobré hodnocení od návštěvníků, kteří zde byli před vámi.

Krásné Valašsko s výtečnou kuchyní a nádhernou přírodou

Jestliže hledáte místa s krásnou a nezapomenutelnou přírodou a jejími krásami, určitě se vydejte na Valašsko. Můžete se ubytovat v některém z větších měst, jako jsou Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlín, Luhačovice, Vizovice a mnohé jiné. Také v lesích zde najdete krásné ubytování. Oblíbená je třeba Horní Bečva. 

Hotely na Valašsku jsou často v přírodním pojetí, plné dřeva, přírodních materiálů. Jsou velmi útulné, příjemné, budete se zde cítit pohodlně. Přesto je zde všechno moderní a skvěle vybavené, nebude vám chybět wi-fi, vše, na co jste zvyklí v hotelích kdekoli jinde.

Naprosto krásné a skvěle hodnocené je např. ubytování v Hotelu Zámeček Čeladná ***. Jde o Zámeček sídlící v zrekonstruované vile z roku 1907, který najdete v úplném srdci Beskyd, v Čeladné, což je místo nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí. Je tady nejen ubytování, ale i restaurace a konferenční prostory.

Chcete spíš do jižních Čech?

Jestliže jste z Aše nebo jiné části Čech a Valašsko je vám poměrně daleko, možná uvítáte ubytování v jižních Čechách. Spousta hotelů je k dispozici v Českém Krumlově, Třeboni, Českých Budějovicích, Lipně nad Vltavou nebo třeba Frymburku. Samozřejmě zde najdete i penziony, apartmány, ubytování na chalupách atd.

Mnoho tipů na skvělé a cenově přívětivé ubytování na Vysočině, ale také na jiných místech Moravy a Česka, najdete na webových stránkách hotel.cz. Podívejte se a vyberte si hotel přesně dle vašeho vkusu.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img