- Reklama -
DomůBydleníŠkoda nevyužít nízkých sazeb. Na Vackově můžete bydlet už z kraje roku...

Škoda nevyužít nízkých sazeb. Na Vackově můžete bydlet už z kraje roku 2021!

Hledáte správný byt pro svou rodinu, ale nechcete čekat několik let, než se dostaví? Právě vám se otevírá možnost bydlet hned v průběhu prvního pololetí roku 2021, protože se dokončují tři z pěti objektů v rámci projektu Byty Na Vackově. Další dvě budovy budou následovat a předání dalších bytů je naplánováno taktéž na rok 2021. Využít tak můžete momentálních nízkých sazeb u hypotečních úvěrů a vybrat si z katalogu bytů, které jsou ještě z celkového počtu 342 k dispozici.

Byty bez čekání

V ulici Malešická se právě dokončují první budovy, které přivítají nové majitele již v prvních měsících roku 2021. Mezi novými obyvateli můžete být také vy, protože v nabídce je stále dostatek bytů o různých dispozičních řešeních od 1+kk po 5+kk.

Tato etapa výstavby navazuje na předešlou v ulicích Rixdorfská, Olgy Havlové a Na Vackově. Vzniká tak ucelená čtvrť, která poskytuje svým obyvatelům veškerý komfort. V okolí je nejen veškerá sociální a občanská vybavenost, nechybí školy a školky, ale bydlení v Praze na Žižkově znamená žít naplno, protože je v okolí nepřeberně divadelních scén, hudebních klubů nebo kin.

Vzdušné a prostorné byty

Byty vznikají pod taktovkou společnosti Metrostav Development na základě architektonických návrhů studia MS Architekti. Cílem architektů bylo navrhnout byty, které poskytnou svým majitelům maximum prostoru a denního světla při zachování dostatku soukromí. To se jim podařilo díky asymetrii budov, které netvoří bloky, ale zajímavě zapadají do krajiny a členitost přináší výhody v podobě balkonů, lodžií a teras, které přináleží k bytům. Přízemní byty disponují naopak předzahrádkami, kde je možné trávit volný čas s přáteli, relaxovat nebo zahradničit.

Odpočinek v zeleni

Byty Praha 3 mají i další výhodu v podobě zeleně, kterou je Žižkov pověstný. Přímo u rezidenčního komplexu se nachází park Židovské pece, kde je možné sportovní vyžití nebo procházky s dětmi. Ty se vydovádí také na některém dětském hřišti nebo si zjezdí na koloběžce na dopravním hřišti u ulice Jilmová. V parku je také úžasné piknikové místo, kde je možné uspořádat posezení s přáteli při grilování. Na vyznačených cestách navíc můžete jezdit na kole nebo kolečkových bruslích.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img