- Reklama -
DomůMódaCo všechno musí unést dámská kabelka?

Co všechno musí unést dámská kabelka?

Všichni vědí, že dámská kabelka je takový malý vesmír, musí se do ní vměstnat vlhčené ubrousky, náhradní silonky, dámské hygienické potřeby, peněženky dámské, maminky v nich kolikrát mají i plenky a další potřebné věci pro děti, svačinku, i hygienický gel na ruce. Také funguje i jako přenosná lékárnička. Je to vlastně takový malý vesmír.

Malé kabelky

Kabelku si dámy pořizují takovou, aby ladila s jejich naturelem. Některým, těm šťastnějším stačí crossbody taška, do kterých kromě dámské peněženky malé, schovají mobil, klíče od bytu a od auta, popřípadě lesk na rty, a vyrazí do ulic.

Velké kabely a shoppery

No a pak tu jsou dámy, tedy asi velká většina, které potřebují kabelku opravdu velkou. Aby se jim do ní vešel i make-up, nahrádní punčochy, diář, tabletky na bolest a spousta potřebných věcí, jako je například náplast na odřené paty od nových bot. Tyto praktické ženy preferují kromě velkých kabelek dámské peněženky velké, do kterých pohodlně uschovají nejen finanční hotovost, kreditní karty, ale i občanský a řidičský průkaz, kartičky od pojišťovny, věrnostní karty do obchodu a spoustu dalších potřebných věcí.

Jak se o kabelky a peněženky starat?

O kabelku, stejně tak i o peněženku byste se měla řádně starat, aby vám dlouho vydržela a vypadala dlouho jako nová. Otírejte je speciálními prostředky dle doporučení výrobce, informujte se také, jak kabelky, či peněženky vydesinfikovat. Nejen proto, že je nyní světová pandemie koronaviru, ale také proto, že kabelky a peněženky používáte každý den a pokládáte je na velké množství povrchů.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img