- Reklama -
DomůZajímavostiDětské hodinky s GPS recenze

Dětské hodinky s GPS recenze

Užitečný pomocník pro volná odpoledne, ale i do školních lavic. Děti se s ním dokonale sžijí, nejen kvůli barevnému provedení, ale také mnoha zajímavým funkcím. Každý rodič pak bude nepochybně spokojený, protože bude mít dohled po celý den, stačí se jen podívat na příslušnou mobilní aplikaci. Hodinky jsou velmi lehké a odolají i případným pádům, díky velké kapacitě baterie je pak mohou děti nosit bez problémů celý den. Vůbec pak také nevadí, když si je omylem vezmou i do sprchy, protože jde o voděodolný model.

Telefonickému spojení už nic nebrání

Chcete si s dětmi krátce zavolat? Žádný problém, jak nám napoví i dětské hodiny s GPS recenze, mobilní telefon už v kapse nebo batůžku nosit s sebou nemusí. Díky krátkému telefonátu pak budete moci být v klidu, dohodnete si, kdy přijdou děti domů a podobně. V případě potřeby je možné i zaslat fotografii místa, kde se právě nacházejí. A v neposlední řadě, až se budou vracet, praktické LED osvětlení přijde jistě také vhod. Díky přehlednému menu a dotykovému ovládání se tato novinka ve světě moderní elektroniky bude určitě zamlouvat i předškolákům…

Detailní přehled díky mobilní aplikaci

Nenápadný dozor za každé situace? Jistě, dětské hodinky s GPS lokátorem něco takového umožní se vší samozřejmostí. Pohyb s přesností na pět metrů všem jasně napoví, kterou cestou právě teď děti půjdou. Stačí pouze jediné, nainstalovat příslušnou aplikaci a spárovat hodinky se svým mobilním telefonem. 

Výběr z několika barevných provedení

Modrá, růžová, černá? Záleží jen na preferencích, je zřejmé, že modrá bude spíše pro chlapce, růžová zase lépe ladí k holčičkám. Tyto drobné hodinky umí česky a díky velmi nízké hmotnosti – která činí pouhých 35 gramů – je mohou děti pohodlně nosit klidně celý den. Prohlédněte si nejnovější nabídku na cel-tec.cz!

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img