- Reklama -
DomůVařeníZdravý Yuzu Ginger Tea vás zahřeje, podpoří imunitu i dodá vitamin C

Zdravý Yuzu Ginger Tea vás zahřeje, podpoří imunitu i dodá vitamin C

Většina z nás si v sychravých dnech i večerech ráda připraví chuťově vynikající čaj, který zahřeje na těle a lze říct, že i na duchu. Když čaj ještě k tomu dodá našemu tělu spoustu zdraví prospěšných vitaminů, minerálů a antioxidantů, jsme s jeho účinky ještě spokojenější.

Máte-li rádi chuť citrusů v kombinaci s grepem, mandarinkou a zázvorem, určitě budete nadšeni z novinky v podobě YUZU GINGER TEA. Lze z něj připravit horký čaj v zimě i osvěžující ledový nápoj v létě. Rychle, jednoduše, bez zbytečného cukru.

Poznejte YUZU GINGER TEA blíže

Teď na podzim je ideální posilovat naši imunitu, abychom byli připraveni na zimu a neschvátila nás kdejaká nemoc. Yuzu ovoce jsou citrusy, které obsahují 3x více vitaminu C, než klasický citron. Jeden šálek horkého čaje nebo studeného nápoje, který připravíte z jedné lžíce YUZU GINGER TEA, dodá tělu 173 % doporučené denní dávky vitaminu C a velkou porci jedinečných antioxidantů.

Složení YUZU GINGER TEA tvoří čerstvé plody citrusů Yuzu v množství 18 % obsahu, kořen zázvoru 20 %, med 5%. Obsah vitaminu C je 395 mg / 100 g.

Zázvor nejenže posílí imunitu, ale také působí protizánětlivě, pozitivně ovlivňuje činnost srdce a krevní oběh, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, působí proti bolesti, snižuje nevolnost, kinetózu, pomáhá při hubnutí, a dokonce má příznivý vliv i na zvýšená počtu spermií a jejich pohyblivost.

Použití i v kuchyni

Ambasadorem YUZU TEA je Jan Šebek, přední český barman a mistr světa v míchání nealkoholických nápojů. Na webových stránkách yuzuyuzu.cz najdete recepty s YUZU, které speciálně připravil. Zjistíte, že se hodí nejen do nápojů, ale i do salátů, k rybě, na palačinky, při přípravě ovesné kaše, nebo třeba toastů.

Více informací najdete na webových stránkách yuzuyuzu.cz.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img