- Reklama -
DomůAktualityŠkolní batohy a aktovky od Stil mají certifikaci od lékařů a odborníků

Školní batohy a aktovky od Stil mají certifikaci od lékařů a odborníků

Batohy a aktovky pro školáky se nenakupují jenom před začátkem školního roku. Jsou to hodnotné dárky, proto jsou častým dárkem pod vánočním stromečkem, ale též třeba k narozeninám.

Možná budete v září chystat do školy svého prvňáčka. Nebo vašemu dítěti nesedí dobře pořízená školní aktovka či batoh, a vy se musíte poohlédnout po jiné. Neexperimentujte! Nejlepší kvalitu koupíte přímo od české firmy Stil. Ta nabízí školní batohy pro prvňáčky, vhodné pro první i pro druhý stupeň.

Školní batohy od Stil jsou pojmem

Značku Stil a batohy z jejího sortimentu znají čeští rodiče velice dobře. Jde o pěkné batohy a aktovky, které dělají radost dětem, a ubírají starosti rodičům, jaký batoh dětem pořídit, aby jim neničil záda a rovněž něco vydržel. Co vás jako rodiče čeká? Obvykle na základní škole kupujete toto vybavení pro školáka třikrát. Děti totiž rostou, mění se jejich vkus i potřeby. Školní aktovka pro prvňáčka samozřejmě není jen do první třídy. Počítejte však s tím, že třeťáci už chtějí, a mnohdy i potřebují, batoh větší a též s jinou grafikou. Stil proto nabízí další školní batohy pro 1. stupeň. Další změna nastává s nástupem dítěte do šesté třídy. To pak je dobré sáhnout opět po nové výbavě. Školní batohy pro 2. stupeň již odráží potřeby a vkus starších dětí.

Stil nabízí skvělé sety

Vy i vaše dítě určitě oceníte, že se aktovky a batohy od Stil, zejména pro menší děti, nabízí jako sety. Dítě potřebuje aktovku, penál i sáček na přezůvky. Ale k setům si lze ve stejném designu dokoupit i další školní potřeby: zástěrku na výtvarku, obal na sešity, památník, zápisníky, mnohdy dokonce peněženku, školní kapsář či desky na číslice a abecedu. U prvňáčků tohle vše potřebujete, a tak je skvělé, že to dítě může mít krásné ve stejném designu.

Proč pořídit školní batohy a aktovky u Stil?

Školní batohy a aktovky Stil jsou skutečně kvalitní a s nízkou vahou. Výhodou je možnost zakoupení zmíněných setů a pro děti velice líbivý design. Jde rovněž o produkty dostupné – v takto nadstandardní kvalitě cenou, ale i tím, že se dají koupit ve většině lepších papírnictví. Při vývoji batohů se spolupracuje s lékaři a jejich kvalita a ergonomické vlastnosti vodné pro děti jsou tak ověřeny odborníky.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img