- Reklama -
DomůMódaVylaďte se svým partnerem

Vylaďte se svým partnerem

Máte s partnerem či manželem výročí? A chtěli byste něco, co Vám bude stále připomínat vaše okamžiky společného života? Máme pro Vás skvělý tip. Společnost Elton hodinářská připravila na jaro novinku, kterou potěší nejen muže, ale i ženy. Jedná se o unisexové hodinky PRIM SPORT 38, které se vyrábí v několika barevných kombinacích vhodných jak pro ni, tak pro něj.

Historie PRIM SPORT sahá až do šedesátých let minulého století, kdy po velkém úspěchu PRIM Orlík byla obrovská poptávka po civilních vodotěsných sportovních hodinkách. Výsledkem ročního vývoje byli velmi úspěšné hodiny ELTON SPORT, později se přejmenovali na PRIM SPORT I. 

Letošní novinka je inspirována svým legendárním předchůdcem, díky použitým materiálům a konstrukčním vylepšením se však jedná o moderní hodinky. Na první pohled zaujme nadčasový a zároveň originální design číselníku se zvýrazněným indexem na pozici 12. Otočná luneta s lumi bodem, vyrytá technologií HyCeram®, je poprvé v historii složena ze dvou barev. Nerezové pouzdro má v odkazu na původní design broušené boky a leštěný vrch. Prosklené zadní dýnko umožňuje průhled na manufakturní strojek PRIM kalibr 95 s automatickým nátahem.

Jak jsme již zmiňovali, hodinky jsou určeny pro všechny díky menšímu průměru. Pokud by se Vám nelíbila nabízená barevná kombinace, můžete si vytvořit vlastní. Hodinky jsou doplněny kvalitním koženým řemínkem od Brašnářství Tlustý. Pro sportovnější variantu je přiložen v dřevěné krabičce kaučukový řemínek. 

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img