- Reklama -
DomůKrásaPřipravte se na příchod miminka - pořiďte mu dětskou kolébku

Připravte se na příchod miminka – pořiďte mu dětskou kolébku

Blíží se narození vašeho miminka a vy přemýšlíte, co všechno bude třeba připravit? Pojďme se společně na některé věci, bez kterých se rozhodně neobejdete, podívat. Dobrá příprava, např. kojenecké oblečení, vše pro krmení a kojení, vám usnadní každodenní starost a péči o dítě. Začněme dětským pokojem. Je sice pravda, že miminko svůj vlastní pokoj hned po narození potřebovat nebude, čím dříve mu ho však připravíte, tím lépe. 

Součástí dětského pokoje by měla být dětská postýlka, zábrany do postýlek, bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, klíny do dětských postýlek, kolečka pro dětské postýlky, šuplíky pro dětské postýlky, polohovací podložky do dětských postýlek, hnízdečka do dětských postýlek, kapsáře do postýlky, dětské povlečení, dětská prostěradla, relaxační polštáře do dětských postýlek, přebalovací komoda nebo přebalovací pult, skříň s poličkami a tyčí na ramínka. 

Přijde čas i na dětskou postýlku

Eandilek.cz vám nabízí dětské postýlky o velikosti 140 x 70 cm, do kterých jsou určeny dětské matrace 140 x 70 cm. Můžete však vybírat také z menších dětských postýlek, nebo pro začátek zvolit dětskou kolébku. Sáhnout můžete i po cestovních postýlkách či multifunkčních dětských postýlkách. Ohrádky pro děti, které také pořídíte na eandilek.cz, přijdou na řadu později. Pokojíček realizujte podle svých představ. Teprve později, až děťátko vyroste, budete ho moci přetvářet společně.

Pro bezpečný a klidný spánek

Důležitou součástí výbavy pro miminka není jen nábytek do pokojíčku, nebesa a moskytiéry do dětských postýlek, držáky nebes pro dětské postýlky, ozdobné volánky do dětských postýlek, peřinky do postýlek, polštářky do dětských postýlek, spací vaky, autosedačky a kočárky – golfové, kombinované, sportovní, ale také skvělí pomocníci na hlídání vašich dětí. Jsou to chůvičky a monitory dechu. Umožní vám být jinde než neustále v jedné místnosti s miminkem a přitom mít neustálý přehled o tom, zda vaše miminko spinká klidně a bezpečně.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img