- Reklama -
DomůKrásaNáramky z minerálů. Když módní doplňky mají hlubší význam

Náramky z minerálů. Když módní doplňky mají hlubší význam

Vybrat svému blízkému dárek, který ocení a který ho doslova nadchne, není zrovna snadné. Většina dlouho přemýšlí nad drahým a velkým darem, a to stačí drobnosti a maličkosti, které člověku vykouzlí úsměv na tváři. Vezměme si takové náramky z minerálů – elegantní módní doplněk pro něj i pro ni s hlubším významem. Proč nepořídit právě ho? Není pravidlem, že jsou vhodné pouze pro ženy, pánské náramky nejsou tabu.

Náramky z minerálů jako velký módní trend

Dnes lze náramky z minerálních kamenů označit za jeden velký módní trend. Není to však módní doplněk, nad kterým jen mávnete rukou. Jak již bylo zmíněno, má hlubší význam. Je totiž tvořen minerálními kameny, které mají řadu prospěšných účinků. I když někdo tvrdí, že umí léčit, fungují spíše na psychickou stránku člověka. 

Při výběru minerálních kamenů hraje velkou roli například znamení, ve kterém se obdarovaný narodil. To totiž umí prozradit opravdu mnoho o daném člověku a s výběrem velmi pomůže. Pokud si nejste znamením zvěrokruhu jistí, vyberte si z kamenů, jež se používají na výrobu náramků nejčastěji. Zmiňme si několik z nich i jejich význam. 

Achát, akvamarín, hematit

Za zmínku stojí například achát – minerál, který byl pojmenován podle řeky proudící Sicílií. Mezi jeho vlastnosti patří zmírňovat stresové stavy a dodat člověku nejen citlivou, ale také tělesnou a rozumovou rovnováhu. Jedná se o ochranný kámen, který chrání také před negativní energií. 

Velmi často se můžete setkat také s akvamarínem, který je vhodný pro vodní znamení a Berana. V jeho moci je také potlačovat stres a dále uklidňovat mysl a zbavit se strachů. Je to navíc symbol odvahy. 

Velice zajímavým minerálním kamenem je takzvaný hematit, který je vhodný především pro Štíry. Umí například zvýšit sebevědomí a zlepšuje paměť člověka, také napomáhá odnaučit se zlozvykům, mezi něž patří zdraví škodlivé kouření nebo kousání nehtů.

Pro odlehčení, tak náramky pro matku a dceru patří mezi oblíbené jako dárek pro dceru i maminku, protože nejsou vhodné jen k významné události, ale jednoduše pro potěšení, podobně jako se kupují kytice.

Předchozí článekVylaďte se svým partnerem
Další článekSladké srdce pro maminku
- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img