- Reklama -
DomůAktualityStudium MBA vám dokáže pomoci v kariéře

Studium MBA vám dokáže pomoci v kariéře

Pojďte vystudovat Master of Business Administration a posunout se dál ve své kariéře. Studium MBA lze zvládnout vedle svého zaměstnání a bez toho, abyste třeba zanedbávali svoji rodinu. Vystudujete jej totiž online, a kdo se do studia opře, dostudovat dokáže již za čtyři měsíce.

Studium MBA na OBEI patří v České republice mezi nejvíce přístupné. Zcela se přizpůsobilo studentům a jejich potřebám. Vždyť studium absolvují lidé na manažerských postech, pracovně vytížení a obvykle již s rodinou a dětmi. Výhodou je především možnost online studia. Online studium MBA je navíc zcela individuální a je jen na vás, kdy s ním začnete. Školní rok tady nezačíná prvního září.

Online MBA z OBEI má prestiž a nabízí řadu studijních výhod

Celá výuka je, jak již bylo řečeno, online. Studovat tedy lze odkudkoliv, kde máte přístup k internetu. I když je doporučená a průměrná délka studia 10 měsíců, pro pilné je tady možnost absolvovat studium již za čtyři měsíce, od kdy studium na škole zahájíte. Říkáte si, že to při své vytíženosti nezvládnete ani za 10 měsíců? Nevadí. Na dokončení máte celkem 3 roky od zahájení.

Celé studium je samozřejmě v češtině a nepotřebujete tak nadstandardní znalostí cizího jazyka. Úkolem studia není zdokonalení v angličtině, ale získání či prohloubení manažerských znalostí. V rámci studia absolvujete tyto moduly: Organizace a management, Projektové řízení, Finanční management, Marketing, Strategické řízení, Controlling, Řízení lidských zdrojů, Informační systémy a Komunikační tréning.

Ne každé studium MBA je stejně kvalitní

U studia MBA v OBEI se setkáte s nadstandardní kvalitou studia. Škola má až 20 garantů a samozřejmostí jsou soukromé akreditace IACBS a ACBSS. Cena studia je adekvátní kvalitě – zaplatíte za něj 60 000 Kč. Ale rozhodně se nemusíte bát jednorázového velkého výdaje. Platbu lze totiž rozdělit na 12 měsíčních splátek po 5000 Kč.

Proč studovat MBA?

MBA má prestiž a u vašeho jména či v životopisu nezůstane tento titul bez povšimnutí. Díky němu získáte nejen nové znalosti, ale rovněž se vám otevřou lepší pracovní příležitosti, zvýší se vaše konkurenceschopnost na trhu práce a určitě dosáhnete i na vyšší mzdu. Studovat MBA se určitě vyplatí.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img