- Reklama -
DomůMódaCo první den na sebe do školy?

Co první den na sebe do školy?

Začátek školního roku je tu a většina rodičů přemýšlí, jak svou ratolest do školy co nejlépe vybavit. Kromě aktovky a psacích potřeb se řeší i nové oblečení, které zvláště u teenagerů může znamenat pořádný zásah do rozpočtu. Stylově a přitom výhodně můžete potomka obléci v outletu VaNa 1, který najdete v dolní části Václavského náměstí.

Každý rodič chce mít dítě „jako ze škatulky“, větší ratolesti pak mají svůj rozum a často vyžadují konkrétní oblíbené značky. Při pohledu na cenovku se pak nejednomu rodiči protočí panenky. Řešení, které nadchne děti i rodiče, se jmenuje VaNa1. Jde o outlet store přímo v centru Prahy, v dolní části Václavského náměstí. Slevy se pohybují nejčastěji mezi 50 – 70% z původní ceny. 

Nabídka je opravdu pestrá, ve dvou patrech na rozloze přes 2 700 m2 můžete vybírat z 30 tisíc kusů oblečení. Na své si přijdou také sportovní nadšenci a milovníci pohodlné sportovní módy, která je mezi“huberťáky“ velmi oblíbená – vybírat mohou z široké nabídky oblečení a bot značek Adidas, Nike, VANS, Kappa, Puma nebo Reebok. Vezměte tedy potomka do centra, nebo spojte výlet do Prahy s výhodným nákupem. Zboží se doplňuje a obměňuje podle sezony, takže tu po celý rok najdete něco nového a snadno vyřešíte i narozeniny nebo Ježíška. V nabídce outletu je i kosmetika nebo zboží s designem ve stylu oblíbených komiksových hrdinů. Třeba z takové stylové misky se jim bude snídat mnohem veseleji – i ve školní den!

Tip redakce: Před nákupem nového dětského oblečení nezapomeňte pořídit dětské komody a skříně, abyste měli nové oblečení kam ukládat. Uvidíte, že s tím správným nábytkem bude pro vaše děti jednodušší mít v pokoji uklizeno.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img