- Reklama -
DomůKrásaPlesové šaty, ze kterých jsem měla upřímnou radost

Plesové šaty, ze kterých jsem měla upřímnou radost

Vybrat vhodné plesové šaty na populární novoroční ples pořádaný zaměstnavatelem mého muže, nebylo vůbec jednoduché. Na jednu stranu jsem se totiž v šatech chtěla cítit dokonale a pohodlně a na druhou stranu jsem chtěla být pro manžela dosti reprezentativní, což je na podobných akcích pochopitelné. Dlouhou dobu jsem tak hledala vhodné šaty na ples, až jsem z ničeho nic narazila na krásné krátké šaty na ples, které mě doslova ohromily na první pohled, a ve finále jsem z nich měla skutečně upřímnou radost. Kromě jiného tyto krásné dámské šaty na ples byly velmi funkční a pohodlné zároveň. Cítila jsem se v nich skvěle, i když jsem je měla na sobě jen chvíli. 

Plesové šaty tohoto střihu jsem si naprosto oblíbila

Mé nové plesové šaty měly skutečně velmi lahodný střih. Šaty totiž mají krásný živůtek a velmi oslnivou průsvitnou sukni, která je trochu vyzývavá a zároveň noblesní. Díky tomu se i přes první dojem jedná o dlouhé plesové šaty, které se skvěle hodí do každé společnosti. Díky tomu, že jsem si šaty naprosto zamilovala, neuskutečním plánovaný prodej plesových šatů. Jednoduše by to byla obrovská škoda, jelikož se dané šaty skutečně hodí do každé společnosti. V současné době mám v plánu své nové šaty obléci znovu na maturitní ples mého syna, který se koná letos v zimě. 

Podobné plesové šaty si pořídila i má sestra

Když má sestra poprvé spatřila mé nové plesové šaty, ihned si je stejně tak, jako já, zamilovala. Tudíž bylo více než jisté, že si je také bude chtít pořídit a jak jsem řekla, tak se také stalo. Sestra si je pořídila zhruba půl roku po mně, když se chystala na ples, který pořádala její bývalá třída z vysoké školy. Musím uznat, že v nich byla neskonale krásná a šaty jí moc slušely. Dokonce se nechala slyšet, že si na zmíněném plese našla také nového přítele, se kterým je zatím velmi spokojená. Šaty jí tak přinesly mnohem více, než asi sama čekala. 

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img