- Reklama -
DomůCestováníCesta za romantikou na Karlštejn

Cesta za romantikou na Karlštejn

Patříte k těm, kdo mají ve svém všedním životě starostí nad hlavu, a potřebujete přijít na jiné myšlenky? Nemáte moc možností, jak se přirozeně odreagovat ve svém okolí? Neváhejte a vyrazte za hranice všedních dnů do podhradí hradu Karlštejna. Nebudete litovat!

Romantický Hotel Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky. Specializuje se na hosty, kteří sem míří za odpočinkem a k tomu se i rádi dobře najedí. Součástí hotelu je totiž výtečná restaurace s letní terasou, která se orientuje na rybí speciality.

Vzhůru za zážitky

Hoteloví hosté si velmi pochvalují rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem, grilem a party stanem, jenž je součástí hotelového areálu k individuálnímu využití. Okolí hotelu přímo vybízí k relaxaci a výletům za turistickými cíli. Je libo vidět známé Koněpruské jeskyně, populární lom Amerika, skanzen Solvayovy lomy nebo zůstanete v centru dění a navštívíte středověký hrad Karlštejn, který založil Karel IV.?

Na Karlštejn se jezdí za zážitky. Mezi ně patří místní zoopark, v němž žije řada exotických zvířat a za největší lákadlo jsou považováni lvi a bílí tygři. Milovníci golfu nemohou minout místní golfové hřiště, sommeliéři si pak dávají dostaveníčko v karlštejnských vinných sklepech. Pokud vás tato lákadla zaujala natolik, že se chcete do hotelu vypravit, nejezděte na blind, ale rezervujte si ubytování předem.

Pokoje pro šlechtice

Luxusní ubytování na Karlštejně má nádech romantiky. Hotelové pokoje jsou zařízené v duchu šlechtické pohostinnosti. Kdo by nechtěl strávit noc v posteli s nebesy King Size nebo se vykoupat ve smaltované volně stojící vaně Villeroy & Boch?  Vybírat můžete z klasického dvoulůžkového, rodinného nebo exekutivního pokoje a specialit pro náročné, jako jsou Pokoj královny Elišky a THE BEST ROOM HER & HIS.

Hotel Mlýn Karlštejn nabízí i wellness aktivity. Relaxační centrum s finskou saunou, whirlpoolem a fitness centrem se postará o to, abyste dostali do pohody vaše tělo i duši. Že jde hotel s dobou, dosvědčí i parkoviště s nabíjecí stanicí pro elektromobily. Neváhejte a přijeďte si na Karlštejn užít poslední letní a první podzimní dny.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img