- Reklama -
DomůBydleníPředsíň a obývací pokoj dominantou bydlení

Předsíň a obývací pokoj dominantou bydlení

Předsíň v každém bydlení je hlavním místem, které návštěva při vstupu uvidí. Dejte si proto záležet na tom, aby každého návštěvníka zaujala na první pohled. Vybírejte vše v jednom stylu a pohrajte si s každým detailem. Fantazii se meze nekladou.
Další důležitou součástí moderního bytu či domu je obývací pokoj, kde probíhají všechny návštěvy, oslavy nebo odpočinek s rodinou u oblíbeného filmu. Proto je nutné promyslet každý kousek nábytku a sladit veškeré doplňky.

Úložného prostoru není nikdy nazbyt

Předsíň by měla být zařízena v minimalistickém stylu s dostatkem úložného prostoru, kterého není nikdy dost. Pro úschovu sezónního oblečení, jako jsou kabáty a bundy, nebo věcí, které zkrátka nenosíte, bude jasnou volbou prostorná šatní skříň. Prostor na zavěšení v podobě šatní tyče je praktickým pomocníkem pro ušetření místa. Kdo má raději vše úhledně poskládané do vzorných komínků, může zvolit policovou šatní skříň. Vybírat můžete bez zrcadla nebo se zrcadlem, kde můžete zkontrolovat svůj outfit před odchodem.

Kam uložit drobnosti?

Dalším nezbytným pomocníkem je komoda, která může být zásuvková, s policemi nebo kombinovaná. Lze ji využít i jako botník nebo do ní zkrátka uložíte zimní čepice a šály. Důležitou součástí každé předsíně je i lavice, která slouží především k sezení při obouvání bot. Disponují také velkorysým úložným prostorem, a v místnosti se navíc vyjme jako skvělý designový kousek.

Obývací pokoj v hlavní roli

Pohled každého návštěvníka se zastaví v obývacím pokoji. Dominantou je především sedací souprava, která se vyjímá v prostoru. Velmi oblíbené jsou obývací stěny, které disponují množstvím úložného prostoru. Vybírat můžete malé nebo velké stěny, matné, lesklé, barevné či v dřevěném dekoru. Volte designové kousky ve stejném barevném provedení, které interiéru dodají nádech jemnosti a propracovaného detailu. Doplnit jej můžete o koberec, který už bude takovou třešničkou na dortu. Nezapomeňte vše sladit k dokonalosti, aby se u vás i návštěva cítila jako doma. 

Berme v potaz velikost prostoru, ať není nábytkem a dekoracemi zbytečně přeplácaný. Jak se říká – méně je někdy více.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img