- Reklama -
DomůMódaBuďte smyslná a svůdná, víme jak na to!

Buďte smyslná a svůdná, víme jak na to!

Umění fascinovat a svádět je a bude navždy spojeno s vůní.  Dotek specifické vůně může posílit naši sebedůvěru, dát nám odvahu odhalit naše pravé já. Ukázat všem kolem nás, kdo jsme a zanechat nezapomenutelný dojem.

Navoněná neznamená pouhý úkon nastříkání parfému. Aby se vůně skutečně správně rozezněla, musíte ji nanášet na pěstěné provoněné tělo, nezapomínat na vlasy a alfou omegou je čisté a voňavé prádlo. O to víc, když i ono je zahaleno svou jedinečnou vůní. Díky tomu totiž zůstanete zahalena do krásné vůně i v momentu, kdy je váš parfém již méně patrný.

Lenor představuje novou kolekci aviváží plných svůdných a dlouhotrvajících vůní Lenor Parfum des Secrets vytvořených ke zvýraznění přitažlivosti a neodolatelné a jedinečné smyslnosti v každém z nás. Jednotlivé varianty byly vytvořeny ve spolupráci s předními parfuméry a přinášejí dlouhodobější a sofistikovanější vůně, které dodají dokonalou tečku stylu svého nositele.  

„Chtěl jsem znovu navodit pocity vznikající v momentech, když jsme sváděni vůní. Vznikla tedy rafinovaná varianta Mystery namíchaná tak, aby vás vyzbrojila pro to, co přijde, svěží Charm škádlící příslibem nových známostí, smetanová Blush odrážející plamen nové romance a opojná varianta Kiss představuje vášeň a intenzitu,“ komentuje Rafael Trujillo, Lenor Perfumer Designer.

Lenor Parfum des Secrets Mystery: Obklopující vůně posazená na hlubokém pižmu, doplněná jedinečnou směsí čerstvých bílých květů a stopou pikantního černého pepře.

Lenor Parfum des Secrets Charm: Okouzlující vůně, Lenor Parfum des Secrets Charm si podmaní vaše smysly osvěžujícím eukalyptem po boku základu tvořeného sofistikovaným pačuli a teplým hřebíčkem.

Lenor Parfum des Secrets Blush: Svůdná a vznešená vůně představující žhnoucí příslib nového spojení. Příjemné tóny červeného ovoce kombinované se smetanovým a rozmazlujícím santalovým dřevem.

Lenor Parfum des Secrets Kiss: Opojná, bohatá vůně, která překvapí vaše smysly okamžitým potěšením. Spojující dohromady sladké tóny maracuji s uklidňující vůní jantaru.

Doporučená maloobchodní cena Lenor Parfum des Secrets je 139,90 Kč (900 ml). Cena se může v jednotlivých obchodech lišit.

Předchozí článekHypotéka na byt
Další článekCo si vzít na turistiku?
- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img