- Reklama -
DomůBydleníDesignové vypínače a vše co potřebujete vědět

Designové vypínače a vše co potřebujete vědět

Když si zařizujete byt nebo dům, tak zásuvky a vypínače jsou to poslední, co řešíte. Někdy se ale může dokonce stát, že na ně zapomenete. Přitom bez zásuvek a vypínačů se neobejdeme. A právě takové nepatrné detaily vám mohou doladit, nebo dotvořit bydlení. Víte, že tyto doplňky můžete mít skleněné? Inspirujte se v článku a nechte prokouknout vaše bydlení.

Hitem je čtvercový tvar a skleněný rámeček

V současné době na trhu můžete zakoupit rámečky různých tvarů a dekórů. Ale stále mezi nejoblíbenější patří tradiční tvar čtverce a materiál sklo. Snad proto, že tvar místností a zdí napomáhá dotvořit i tvar čtverce zásuvek nebo vypínačů. Pokud máte rádi retro styl, skleněné designové zásuvky a vypínače v barvě černá, bílá nebo šedá, budou vašim favoritem!

Jaké barvy jsou in

Všichni se snažíme zařizovat si domov moderně. Každý z nás má jiné preference, co se barvy týče. V posledních měsících vedou barvy vypínačů v přírodních barvách. Klasické bílá a béžová, nebo šedá a černá barva. Tyto barvy zásuvek i vypínačů naleznete snad skoro všude. Jde o jakousi stálici barev v těchto doplňcích. Všechny barvy se skvěle hodí k různým barevným podkladům barev zdí, ale také nábytku a jiným doplňkům.

Plast je minulostí

Doba, kdy byly vypínače a zásuvky plastové, je již dávno minulostí. Naštěstí se výrobci spojili s designery a při výrobě spolupracují. Můžeme si tak zakoupit krásné a nadčasové skleněné vypínače nebo zásuvky. Díky technologiím na těchto doplňcích nejsou vidět otisky prstů a materiál je na dotyk velmi příjemný. Je to kus, dá se říct, přírodního materiálu, na rozdíl od plastu.

Wifi technologie

V neposlední řadě se výrobci nechali inspirovat dobou a můžete si domů pořídit, praktické pomocníky, které můžete ovládat na dálku. Chytré, dotykové Wifi vypínače osvětlení jsou nejnovější technologií v oboru vypínačů. Ovládat z místa můžete jeden okruh nebo více okruhů.

Industriální styl

Pokud jste příznivci moderního stylu nebo industriálního, výběrem skleněných vypínačů a zásuvek nic nezkazíte. Tyto moderní součásti bydlení budou dominantou zdí a rozhodně je nepřehlédnete. Pokud si nejste jisti, zda se právě do vašeho interiéru hodí skleněné zásuvky, obraťte se na odborníka, rád vám poradí! Nezapomínejte, že investice do kvalitního vybavení domácnosti, a to i doplňků je nezbytná. Investice se vždy se vrátí. Předejdete času stráveném při reklamacích a dohadování se, ale také koupi nových doplňků. Věřte specialistům.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img