- Reklama -
DomůAktualityPatříte k zimomřivým lidem? Pořiďte si hebkou beránkovou mikinovou deku Warmie

Patříte k zimomřivým lidem? Pořiďte si hebkou beránkovou mikinovou deku Warmie

Při odpočinku u televize je mnohým z vás zima. Především ženy a senioři často hledají deku, do níž by se zachumlali a zajistili si chtěné teplo. Pokud také patříte k těm, komu je často zima, nebo máte v rodině někoho, o kom víte, že by jásal nad oblečením, které je měkounké, hebké, hřejivé a doslova pohladí, pak neváhejte a investujte do Warmie. Jde o obrovskou mikinovou deku, kterou nebudete chtít odkládat ani na spaní.

Warmie budete mít rádi

Díky dekové mikině Warmie vám bude doma teplo od rána do večera. Tím, že budete v teple, vám bude lépe po fyzické i psychické stránce. Dotek mikiny je příjemný a laskavý, bude vám v ní skutečně báječně.

Využít Warmie se dá nejen u sledování televize, u čtení, relaxace, při ručních pracích, pokud třeba vyšíváte, háčkujete nebo pletete, ale také si ji můžete vzít na jaro ven, na terasu, balkon, kde vám bude dělat společnost pro vaše pohodlí.

  Dostatečně velká pro všechny

  Warmie lze koupit ve dvou velikostech, a to pro děti nebo pro dospělé. Je dostatečně velká, a tak bude menší z nás sahat třeba až pod kolena, vysokým do půlky stehen. Rukávy drží na svém místě díky pružným nápletům.

  Mikinová deka má také kapuci, aby vám teplo neunikalo hlavou, kterou bez pokrývky odchází až 70 % tepla. Nechybí ani klokaní kapsa, takže do ní schováte telefon, kapesníky, klíče i další drobnosti, jež chcete mít u sebe.

  Využijte slevy a obdarujte rodinu

  Warmie koupíte v mnoha barevných variantách, vyberete pro ženy i muže, mladé i seniory. Skvělé je, že teď můžete koupit mikinovou deku za akční cenu 1 499 Kč, tedy se slevou 20 %. Zajímavé jsou i množstevní slevy.

  Neváhejte a udělejte radost sobě či svým blízkým. Bude vám konečně teplo, bez toho aniž byste kolem sebe pracně omotávali deku a všude ji s sebou nosili.

  - Reklama -

  Must Read

  - Reklama -spot_img