- Reklama -
DomůAktualityOčekáváte netrpělivě nový Samsung S23? Na veřejnost unikly utajované informace

Očekáváte netrpělivě nový Samsung S23? Na veřejnost unikly utajované informace

Na začátku roku 2023 vychází nový model od jednoho z nejpopulárnějších výrobců mobilních telefonů na celém světě. Není tudíž divu, že se všichni technologičtí nadšenci těší na nejnovější specifikace, vylepšení a možná i zajímavé inovace. Jaké změny lze očekávat?

Poučení se z chyb

V posledních letech vytýkají zákazníci dané společnosti především slabou baterii a nemoderní nabíjení. V případě nového Samsungu Galaxy S23 se dost možná dočkáme kapacity 4 000 mAh u základních modelů, zatímco u dražších produktů se tento údaj snad vyšplhá až na 5 000 mAh. Otázkou zůstává, zdali se výrobce zaměří i na nabíjení o vyšších výkonech než 45 W.

Samsung S23 by mohl nabídnout i opravdu kvalitní 200Mpx snímač Isocell HP3, který patří mezi absolutní špičku ve své kategorii. Vylepšení si zaslouží i procesor, přičemž v tomto případě se spekulace točí okolo použití výkonného čipu MediaTek. To samé platí pro modernější generaci flash paměti UFS 4.0.

Podobný vzhled

Nezanedbatelným detailem je i finální vzhled nové řady S23. Nečekejte žádné výrazné změny, jelikož se bavíme pouze o nepatrných detailech v podobě méně kulatých hran, posunutí čoček nebo rozdílné šířce rámečků. Zde přirozeně závisí na subjektivním vkusu každého zákazníka.

Pravděpodobně bude možné pořídit si tři různé modely, kdy nejlevnější vyjde přibližně na 22 tisíc korun, prostřední typ na 27 tisíc, zatímco za nejvychytanější zařízení zaplatíte okolo 32 tisíc korun. Chcete-li si ulovit svůj kus co nejdříve, sledujte internetové stránky známého obchodu Okay. Dočkáte se brzké dostupnosti, rychlého odeslání a příjemných cen. Čas se již krátí a velmi brzy se dozvíme, s jakými benefity přijde nejnovější řada mobilů od jednoho z nejúspěšnějších výrobců na světě.      

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img