- Reklama -
DomůMódaNorský vzor, ​​co k němu?

Norský vzor, ​​co k němu?

Jelikož chladné počasí se nám blíží, tak do popředí se dostávají hlavně módní styly, které nejen dobře vypadají, ale nás iv ve své podstatě zahřejí. K takovým stylem, respektive vzorem patří i norský vzor.

Norský vzor, ​​jak vyplývá z názvu, má svůj původ v Norsku. Na jedné straně stojí jeho nadšenci, na straně druhé ti, kteří ho vysloveně nesnášejí. Populární je hlavně na zimním oblečení, ale někdy je lze nalézt nějaké ty vzory i na letním nestandartním oblečení. Pro norský vzor jsou typické barvy jako červená a modrá, dále dominuje bílá, šedá, hnědá a tradiční černá barva.

Určitě si můžete všimnout, že sob je při norském vzoru velmi oblíbený, ale setkáváme se s motivy jako jelen, vločka či jehličnatý strom.

Norský vzor je sice velmi pěkný, ale kombinovat to není až tak snadné. Tento vzor je populární hlavně na svetrech, ale v současnosti se setkáváme i na jiných částech oblečení, dokonce i na kožené kabelce můžeme najít nějaký ten jehličnatý strom nebo milého jelena.

Pokud chceme volit outfit s norským vzorem, tak si ho třeba velmi dobře promyslet. V tomto případě je důležitý minimalismus, což znamená jen jeden typ oblečení se vzorem norského ducha. Ideálně si rozumí s kožešinovými kozačkami, nebo naopak, pokud volíme sukni s norským vzorem, tak kožich je určitě na místě. Při volbě kožené kabelky třeba být střídmý, to znamená jednoduše toto. Pokud si vezmeme koženou kabelku s norským vzorem, tak to je jediné, co na našem outfitu v tomto vzoru je. Maximálně můžeme zvolit nějaký šál. Ale více nedoporučujeme. 

Pokud volíme jiné kousky oblečení v tomto vzoru, tak kožená kabelka ať je méně výrazná, nejlépe v nějaké černé nebo červené barvě. Podobně doplňky ve formě náušnic ať mají zimní nádech, to znamená, aby byly laděné hlavně do stříbrná.

Pokud jste přišli na chuť norskému vzoru, tak víme, že máte rady zimu a že se rady oblékáte do teplého a pohodlného oblečení. Pokud vám tento vzor moc nesedí, tak vám doporučujeme pořídit si alespoň nějaký ten svetr s norským motivem a uvidíte, jakou příjemnou zimní atmosféru si víte pořídit.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img