- Reklama -
DomůBydleníNetradiční Halloween aneb zajímavé doplňky pro váš obývák

Netradiční Halloween aneb zajímavé doplňky pro váš obývák

Kdo by tento svátek nemiloval? Líbí se dětem, dospělým, vlastně úplně všem, kteří mají rádi zábavu a nebojí se netradičních kostýmů. Zkuste ale také dostat trochu Halloweenu i do vašich domovů, netradičním dekoracím se meze jistě nekladou a když budete mít styl, ocení to i návštěvy. A jen tak mimochodem, nezapomeňte si dát hrst bonbonů a podívat se na nějaký strašidelný film. 

Mít všude jen dýně? Tenhle svět je pestřejší…

Tykev na tisíc způsobů, i to je Halloween, jak jej známe z amerických filmů nebo situačních komedií, kde postavy pořád jenom sedí na sedací soupravě. Různé tvary, barvy, vyřezávání zajímavých ornamentů, zábava na dlouhé hodiny v kutilských dílnách a zážitek nejen pro naše nejmenší. Samozřejmě, dýní si pár nakupte, ale kouzlo tohoto podzimního svátku určitě není jenom v nich. Koupit si sice můžete i umělou dýni, která bude svítit díky jedinému otočení tlačítka, ale nebude tohle přeci jen trochu moc moderní přístup? 

Využijte sklenice, naplňte je bonbony a pochoutkami, které poslouží alespoň chvíli jako příjemná dekorace. Samozřejmě se ale nabízí i spoustu dalších nápadů. Co třeba dekorativní pavučiny nebo také závěsné dekorace, například v podobě netopýrů, čarodějnic nebo jiných strašidelných postav? Vždy na konci října přijde v anglosaských kulturách – a nejen v nich, protože tradice se šíří i k nám a pochází už z keltských časů – čas slavit, zdobit a bavit se. Halloween samozřejmě nemusí být vidět jen v interiéru, nápadité dekorace na domovních veřejích nebo u vstupní branky je také zajímavý nápad. 

Zkuste to letos třeba s lapačem snů

Aby se vám zdálo něco hezkého, zavěste si nad postel lapač snů – samozřejmě tematický, neboť Halloween si žádá své. Nezapomeňte také vhodně nakombinovat barvy, protože tomuto svátku sice dominuje oranžová a černá, ale měli byste to zkusit i s dalšími odstíny. Příjemný polštářek na gauči nemusí být nutně černý nebo svítivě oranžový, ale girlanda v obýváku už může být o něčem jiném. Dejte prostor fantazii a nebojte se zapojit i děti…

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img