- Reklama -
Domů Bydlení Jak ušetřit na nákupech v IKEA?

Jak ušetřit na nákupech v IKEA?

Ikea patří k nejoblíbenějším obchodům s nábytkem. Lidé oceňují pestrou nabídku, kvalitu zboží a především nízké ceny. I když jsou nákupy v IKEA výhodné, mohou být ještě výhodnější. Díky několika trikům lze ušetřit pěkné peníze. Jak na to?

Věrnostní program nabízí v současnosti snad každý obchod. Nejinak je tomu i v případě IKEA. Ale zatímco některé zákaznické programy spočívají pouze ve sbírání bodů za nákupy s následnou drobnou odměnou, IKEA FAMILY poskytuje slevy na své zboží registrovaným zákazníkům okamžitě. Slevy mohou dosahovat až 40 %. 

Slevy se vztahují nejen na nábytek a bytové doplňky, ale také na občerstvení IKEA nebo na produkty z oddělení švédských specialit. Aby bylo ze strany IKEA možné slevy poskytnout, musí nakupující předložit IKEA FAMILY kartu. Tu zájemci získají buďto registrací na webových stránkách společnosti nebo osobně na kiosku IKEA FAMILY v obchodním domě. 

Členem IKEA FAMILY se může stát jakákoliv osoba starší 18 let a s trvalým bydlištěm v České republice. 

IKEA FAMILY je jedním z nejznámějších věrnostních programů. Různé skupiny lidí se vzájemně informují o probíhajících slevách (IKEA se řeší třeba i na Vinted fóru, kde lze najít skutečně různorodá témata diskuzí). Nakupujícími velice oblíbený je také relativně nový IKEA e-shop.

více v článku...

Slevy a výprodeje

Kromě věrnostního programu lze ušetřit také prostřednictvím nabízených slev a IKEA výprodejů. Slevy si organizuje každá pobočka IKEA zvlášť. To znamená, že co má ve slevě obchodní dům v Praze nemusí mít zlevněno IKEA v Ostravě.

IKEA také musí čas od času uvolnit ve skladu místo pro nové boží. Na řadu proto přicházejí výprodeje a slevy.

Ve slevě se objevuje například sezónní zboží, použité zboží, zboží z výstav, bez původního obalu, s kosmetickou vadou apod. O tyto zvýhodněné produkty mají lidé zájem, chtějí na nákupu ušetřit. To, že se jedná o nějakým způsobem používané zboží (např. zboží z expozice), těmto nakupujícím nevadí. 

IKEA často pracuje také se slevovou nabídkou „poslední možnost nákupu“. Vyprodává zboží, které již nebude možné v budoucnu nakoupit. Obvykle tak uvolňuje místo podobnému, ale například modernějšímu zboží.

Aby toho nebylo málo, přichází IKEA ještě s pravidelnou týdenní nabídkou jednoho konkrétního produktu. Jeho cena je vždy na celý týden snížena. Ovšem pozor, jen do vyprodání zásob. A stejně jako je tomu u jiných slevových nabídek, i zde platí, že každý obchodní dům prezentuje svoji specifickou týdenní nabídku.

Veškeré informace o slevách, výprodejích, týdenních nabídkách, poslední možnosti nákupu a všech dalších akcích se nacházejí na webových stránkách IKEA. 

- Reklama -

Must Read

Jak si užít poslední letní dny

Léto se nám pomalu blíží ke konci a my tak máme hlavu v smutku, jak dokázalo tak rychle uběhnout. Někteří z nás...

Alkohol a sport

Není snad ani třeba zmiňovat, že alkohol je pro každého z nás škodlivý, protože naše tělo ohrožuje a působí jako jed. Trpí...

Nastartujte si fyzičku a buďte odolní proti virózám!

Krásné, štíhlé tělo, ideální spalování, rychlý metabolismus a fyzičku na jedničku. Kdo by pohrdl? Patříte-li k těm šťastlivcům, kteří jsou políbeni štěstěnou...

Sportovní legíny

Sportovní oblečení je určeno především ženám, které milují sport. Ať už aerobic, běhání, fitness či crossfit. Důvodů, proč si pořídit hned několik kousků sportovního...

Horoskop – Beran

Prvního půl roku bude Beran stejně hyperaktivní, jako doposud, ale v druhé půlce se Uran po letech připravuje vyklidit pole, což přinese úlevu...
- Reklama -