- Reklama -
DomůKrásaNavštivte manufakturu hodinek PRIM

Navštivte manufakturu hodinek PRIM

Je tomu již 70 let, co v Novém Městem nad Metují vznikla manufaktura značky PRIM. V rámci tohoto výročí se otevře nová prodejna a showroom. Vy si budete moci prostory manufaktury prohlédnout během Dne otevřených dveří, který proběhne 14. září. 

Pokud na tento den ještě nemáte plány, určitě zavítejte do Nového Města nad Metují. Již od rána tu bude pro vás připraven bohatý doprovodný program, který potrvá až do 17 hodin. Během dne si pak můžete prohlédnout nejen nové prostory, ale také se na vlastní oči přesvědčit, jak náročná práce se skrývá za každými vyrobenými hodinkami. Nově otevřená prodejna bude navíc v tento den nabízet náramkové hodinky, nástěnné hodiny a další zboží se slevou, takže si můžete pořídit nějaký pěkný kousek.

V prostorách před manufakturou budou probíhat soutěže jak pro vás, tak pro děti. Pro ně tu bude dokonce připraven i skákací hrad. V rámci programu se vám pak předvede například DJ Klykoš nebo Petr Beneš alias Benny, který je známý pro své odvážné kousky na jednokolce. Akce se zúčastní i ambasadoři značky PRIM z řad známých českých osobností. Po celou dobu bude k dispozici stánek s občerstvením, kde si můžete dát například hamburger, salát nebo si vychutnat lahodnou kávu.

Určitě si nenechte tento den ujít. Kromě toho, že se dozvíte něco nového, si užijete den plný zábavy.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img