- Reklama -
DomůVztahyMáte tajný románek? Tipy, jak ho utajit

Máte tajný románek? Tipy, jak ho utajit

Do každého manželství postupem času přichází stereotyp a trocha té nudy. Někteří manželé začnou tuto situaci řešit společně, ale jiní se raději pro pár hezkých chvil vydají do náruče někoho jiného, ale ne každý za sebou chce hned pálit mosty a opouštět svého partnera. Jak takovou nevěru dobře utajit?

Mezi nejdůležitější faktor zajisté patří výběr milence. Nejvhodnější je osoba, která má sama rodinu nebo je notorickým sukničkářem. V takovém případě totiž většinou nehrozí, že to dotyčný vyzradí vašemu partnerovi a bude si plánovat skvělý život po vašem boku.

Mlčet! Nebo se vymlouvat?

Pamatujte, že čím méně lidí o vaší nevěře ví, tím klesá šance na prozrazení. Často se nevyplácí chlubit se svým nejnovějším úlovkem ani nejlepší kamarádce, která o něm může pak začít mluvit v nejméně vhodnou dobu nebo to dokonce vyzradit vašemu partnerovi.

Výběr místa a čas

Rozhodně známe klasickou filmovou scénu, kdy si žena pozve milence domů a manžel přijde z práce dřív. Věřte, že to nemusí být pouze smyšlená situace a velmi lehce by se to mohlo stát i vám.

Komunikace

Je potřeba vymazat veškerou komunikaci a je jedno, jestli k ní používáte svůj osobní mobil nebo rodinný počítač. Jedno zapomenuté odhlášení a katastrofa může být na světě. Rozhodně si nenechávejte na památku poslední krásnou zprávu, která vám rozklepala kolena a myslete na to, že na veškerou komunikaci by také měl být vhodný čas, pokud večer u televize držíte neustále mobil v ruce, budete zaručeně podezřelá. Rozhodně není také dobrý nápad ukládat si svého nového milého do telefonu nějakou mazlivou přezdívkou, vždycky volte neutrální jméno.

TIP: To platí třeba i při používání seznamky, která může být více anonymní, než čekáte. Zkuste třeba portál Tadyjsem.cz

Nezapomínejte ani na hmotné důkazy. Odpusťte si dárečky, protože ten krásný náramek stejně nosit nemůžete. Stejně zrádné mohou být i účtenky z večeří a hotelů. Vyhazujte je proto rovnou na místě a plaťte, pokud možno hotově, protože účet za nejdražší večeři by v internetovém bankovnictví také nevypadal zrovna věrohodně.

Kvalitního sexu nyní máte asi dostatek, ale přesto nezapomínejte na hrátky na domácím hřišti! Pokud jste v produktivním věku, chraňte se před početím. Určitě nechcete, aby si celé město špitalo, že váš nejmladší synek je nápadně podobný sousedovi.

V případě, že přece jen vznikne podezření, vzpomeňte na známé pravidlo a zatloukejte. Bez důkazů totiž není nevěra.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img