- Reklama -
DomůMódaJaké halenky se hodí k dámskému obleku?

Jaké halenky se hodí k dámskému obleku?

Dámský oblek je stále oblíbenější volbou pro mnoho příležitostí. Můžete jej nosit do práce, na formální schůzku, rodinnou událost nebo i každý den. Ale jakou halenku k tomuto stylovému kousku šatníku zvolit, abyste si užili skvělý vzhled?

Dámský oblek – jaká halenka se hodí k soupravě?

Dámský oblek je řešení, které se hodí pro mnoho příležitostí. To, co si pod něj obléknete, by mělo být také přizpůsobeno typu vycházky: dress code na pracovní večeři je trochu jiný než na odpolední vycházku do města s kamarádkami.

V důsledku toho mohou být dobrou volbou dámské košile ve vhodně sladěné barvě, ale také ….. jednoduché tričko. Poradíme Vám, jak tyto kousky oblečení kombinovat, abyste neudělali módní přešlap!

Elegantní stylizace s dámským oblekem

Rodinné setkání trochu formálnějšího charakteru, pracovní pohovor nebo obchodní večeře – všechny tyto situace mají jedno společné: vyžadují formální oblečení, kterým může být právě dámský oblek. V takové situaci si můžeme vybrat z široké kategorie produktů elegantních dámských halenek.

Podle svých preferencí můžete zvolit halenku v tlumené barvě nebo pokrytou poutavým stylovým vzorem. Dobrou volbou může být také košile, ale pro elegantní oblečení je vhodné zvolit vypasovaný model.

Pokud jde o obuv – můžeme zvolit klasiku, tedy jehlové podpatky, nebo zvolit stejně elegantní dámské kotníkové boty či Chelsea boty. Vše záleží na Vašich preferencích: obuv je přece především o pohodlí!

Dámské obleky na každý den – elegantní stylizace s nádechem nonšalance

Dámský oblek se může stát i každodenní stylizací a není na tom nic špatného: ve spojení se správnou obuví a halenkou ztratí část svého elegantního charakteru a získá casualový vzhled. Takového efektu dosáhnete, když elegantní halenku nahradíte např. volnou dámskou košilí nebo jednoduchým tričkem s výstřihem do V. 

Na nohy si můžeme obout např. tenisky nebo jednoduché sneakersy s vysokou podrážkou: s těmito typy obuvi se dámský oblek stane ještě více casualovým a bude tak vhodnou volbou např. pro nákupy v obchodním centru s kamarádkami.

Barva halenky – jak ji sladit s oblekem?

Už víme, jaké typy halenek budou v závislosti na situaci tou správnou volbou, ale jaké barevné provedení zvolit? Máme dvě řešení: kontrast nebo podobnost. V prvním případě zvolte halenku v kontrastní barvě k barvě obleku a v druhém případě můžete zvolit dámskou košili v podobných (ale ne stejných!) tónech. Například pokud je oblek béžový – dobrou volbou bude halenka v lomené bílé barvě.

Dámský oblek v kombinaci se správnou halenkou je vhodným řešením pro mnoho příležitostí. Doufáme, že s naším průvodcem už nebude sladění halenky nebo košile velkým problémem!

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img