- Reklama -
DomůZajímavostiAngličtina je jistotou v nejisté době

Angličtina je jistotou v nejisté době

Evropa dnes stojí na křižovatce dějin. Válka na Ukrajině ukazuje, jak vratké je balancovat mezi Východem a Západem, jak křehká je svoboda a demokracie. Zcela jasně z toho vyplývá, že to, co bylo včera, nemusí být zítra. Statisíce migrujících matek s dětmi, které v rámci zachování vlastního života utekly ze svých domovů, nasedly na evakuační vlaky a netušily, kam složí hlavu, připomněly tvrdou realitu: kdo umí anglicky, ve světě se neztratí.

Angličtina vám otevře dveře

Angličtina boří komunikační zábrany a pomůže aklimatizovat se v jakékoliv zemi, v jakékoliv době. Zvládnout alespoň základní anglickou konverzaci, je dnes nejvyšší prioritou, protože nikdo z nás neví, kde se díky nepředvídatelným okolnostem může ocitnout. S přípravou jazykové vybavenosti rozhodně neotálejte! Čím dříve, tím lépe. A platí to doslovně i u dětí.

Naučit se cizí jazyk na stejné úrovni jako mateřštinu lze, pokud s ní dítě začne nejpozději kolem čtvrtého roku života. Tuto možnost nabízí jazyková škola JS Fan. Angličtina pro nejmenší je určena pro předškoláky a po zvládnutí prvního roku plynně navazuje na další učivo odpovídajíce věku. Výuka probíhá názorně za pomoci oblíbených postav Steva a Maggie, Hodiny jsou koncipovány hravou formou, za použití obrázků, písniček a edukativních her. Činnosti se během výuky střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost.

Přirozená výuka metodou Wattsenglish

Lektor se opírá o takzvanou metodu Wattsenglish, při níž se dbá na přirozené využití lidské tváře v učebnicích pomocí grimas a emocí, což dětem pomáhá si slovíčka a větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi. Výuka angličtiny v JS FAN garantuje, že se vaše děti nebudou s cizím jazykem trápit.

Jazyková škola JS Fan nabízí maximální výhody: Děti se učí přirozeně, za využití aktivit, které mají rády, ve skupině je nejvíc osm studentů a výuku provádí lektoři z celého světa. Díky nízkému počtu studentů ve skupině, škola zaručuje individuální přístup ke každému studentovi. Kvalita nabízených jazykových služeb je garantována díky členství v Asociaci cambridgeských škol v ČR.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img