- Reklama -
DomůZdravíKrásná a vypnutá pleť i ve vyšším věku

Krásná a vypnutá pleť i ve vyšším věku

Téměř každá žena dbá na péči o své tělo. Tato snaha se zvyšuje s přibývajícím věkem a to je správné, protože tělo postupně ztrácí některé své funkce. O kterých mluvíme? O tvorbě kolagenu a kyseliny hyaluronové, která zpomaluje okolo 25. roku života. To se negativně projevuje na stavu pleti a také na kondici pohybového aparátu. Pojďte si o tvorbě, nedostatku, účincích a doplnění kolagenu a kyseliny hyaluronové přečíst více.

Tvorba látek, které jsou důležité pro pleť i pohybový aparát

Lidské tělo je dokonalým motorem, který dokáže produkovat kolagen a kyselinu hyaluronovou, která je pro správné fungování lidského organizmu velice důležitá. Obě látky se podílí na správné funkci kloubů, elasticitě a pružnosti pokožky, podílí se na zdravě a mladě vypadající pokožce, na správné struktuře vlasů a nehtů. Okolo 25. roku života se však produkce kolagenu a kyseliny hyaluronové zpomaluje, množství nestačí k základním funkcím a je vhodné tyto látky tělu postupně doplňovat.

Kolagen a kyselina hyaluronová na pleť

Chcete-li si zachovat krásnou a mladě vypadající pleť i s přibývajícím věkem a netrápit se předčasnými znaky stárnutí, doplňujte kyselinu hyaluronovou. Ta má dokonalou vlastnost, dokáže na sebe vázat velké množství vody a tím dokáže hydratovat pleť i pokožku.

Užívání kolagenu zajišťuje správný růst buněk, díky kterým dokáže naše tělo správně fungovat a pokožka je díky němu hydratovaná, zdravá a mladě vypadající.

Doplňování účinných látek zevnitř

Existuje mnoho cest, jak doplňovat kolagen a kyselinu hyaluronovou. Existují různá séra, kapsle, gely, pod značkou Woldohealth naleznete Kolagen s kyselinou hyaluronovou 500 g ve formě prášku, který je snadné dávkovat pomocí lžíce v balení. Prášek je možné jednoduše vmíchat do vody a následně vypít. Je vyroben a testován v Německu za přísných farmaceutických podmínek, neobsahuje žádná aditiva jako například lepek, laktózu, sóju nebo sladidla.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img