- Reklama -
DomůZajímavostiJak ušetřit v každé domácnosti, ať už je malá, nebo velká?

Jak ušetřit v každé domácnosti, ať už je malá, nebo velká?

Jsou potřeby i služby, které potřebujeme všichni, a nelze se bez nich obejít. A právě na těch je dobré ušetřit, jak se dá. Nemůžeme je zcela eliminovat, protože to jednoduše nelze, ale lze si zajistit jejich příznivou cenu. Jde o cenu za elektřinu, televizní programy neboli satelit a úklid.

Zelená a levná elektřina

Pro mnohé domácnosti je levná elektřina v aktuální době vytouženým přáním. Právě proto teď spousta odběratelů přechází od původních dodavatelů energií ke společnosti EP ENERGY TRADING, a.s., kterou najdete na webových stránkách epet.cz. Jde o dodavatele stabilního a férového. Abyste k němu přešli, stačí vyplnit jednoduchý online formulář, odeslat ho a získat hned smlouvu. Aktuálně je poptávka tak vysoká, že může dojít ke krátkému zdržení celého vyřízení. Tento dodavatel elektřiny nabízí i zelenou elektřinu, která je vyráběna z obnovitelných zdrojů.

Ušetřete za satelitní televizi

V mnoha domácnostech, kde je špatný televizní signál, využívají lidé satelit pro domácnost, bez kterého by se na programy naše ani zahraniční nemohli dívat v uspokojivé kvalitě. I tady se dá skvěle ušetřit. Stačí si vybrat některý z výhodných základních balíčků. Aktuálně probíhají zimní slevy, s nimiž je možné ušetřit až 1 350 Kč. První 3 měsíce budete sledovat 96 kanálů z balíčku Velký jen za 200 Kč. Jako dárek získáte Dobře naladěnou deskovku. Kompletní přehled najdete na telly.cz.

Ušetřete za úklid

Už nemusíte kupovat drahé čisticí prostředky, abyste měli uklizenou kuchyni, koupelnu, toaletu, ale také auto nebo třeba zahradní gril nebo venkovní nábytek. Postačí vám kvalitní nano houbičky a voda na jejich namočení a následné vyplachování. Díky nanostruktuře odstraníte zašlou špínu odkudkoli je potřeba během krátké chvíle. A to i v případě připálených hrnců nebo sporáku.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img