- Reklama -
DomůMódaProč je červená stále trendy barva?

Proč je červená stále trendy barva?

Červená barva, barva krve a vášně. Krev jako život, vášeň jako smysl. I tyto elementy svědčí o tom, že červená barva bude vždy moderní a IN. Protože každá žena chce působit plná života a vášně.

Červená barva je také barvou zralosti. Ženy, které ji nosí, tak působí velmi elegantně a dospělo. Nemusíme se však bát, určitě nám na věku nepřidá. Červenou barvu velmi s oblibou nosí i mladé a i zralé ženy. Často vystupuje i červená barva jako barva ženskosti.

Velmi oblíbené jsou sukně v červené barvě. Mnohé ženy vědí, že právě tento prvek v celém outfitu zvýrazní jejich ženskost. Materiál při této barvě nehraje nějakou výraznou roli. Samozřejmě se odvíjí od počasí a ročního období.

Velmi oblíbené jsou v tomto období kárované košile a nejčastěji se můžeme setkat právě s červenočerná barvou. Tyto košile se momentálně nosí nejčastěji v OVERSIZE střihu. Samozřejmě, pokud tento volný typ oblečení nenosíme, určitě velmi dobře působí úzké střihy, které právě zvýrazňují pěknou postavu ženy.

Nikdy nic nezkazíme ani ležérním svetrem v červené barvě, který právě pomocí této barvy zvýrazní naši ženskost a to, že módu opravdu známe a že jsme v ní jistě doma ve svém.

Nikdy při každém outfitu nezapomínáme na doplňky. Právě s červenou se umíme opravdu v outfitech vyhrát a doplňky si přímo červenou žádají. Pro odvážnější jsou nezbytným doplňkem v šatníku červené pařížské barety, pro méně odvážné postačí i červený šátek či červené boty.

Kožená kabelka v červené barvě je nezbytný doplněk, který musí každá žena mít ve svém šatníku. Proč právě tato? Jelikož kožená kabelka je pro dámu něco, bez čeho se prostě neobejde a nemůže přece vyjít na ulici ven, tak červená barva jako barva ženskosti zdůrazňuje její osobnost a smysl pro detaily. Dnes najdeme na každém jednom e-shopu mnoho kožených kabelek v červené barvě. Proč také ne. Výrobci přece vědí, že je červená barva je ženská barva, proto téměř každý tvar kabelky najdeme kromě černé i v červené barvě.

Na závěr vám milé dámy určitě doporučujeme vlastnit kromě červené kožené kabelky i alespoň jeden odstín červené rtěnky, který noste na sobě velmi často. Zvýrazní tak nejen vaše rty, ale dotvoří celý outfit luxusním dojmem.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img