- Reklama -
DomůVztahyHoroskop - Beran

Horoskop – Beran

Prvního půl roku bude Beran stejně hyperaktivní, jako doposud, ale v druhé půlce se Uran po letech připravuje vyklidit pole, což přinese úlevu hned v několika oblastech života. Dveře dokořán budou mít nové možnosti seberealizace a vrátí se i sebedůvěra, pokud jste o sobě začali pochybovat. Klíč ke štěstí spočívá ve schopnostech diplomatického jednání a otevřenost ke kompromisům. Rok 2018 bude rokem významných změn. Nenechte se však ošálit vidinou luxusního bytí. 

V první půlce roku přijdou do života Beranů nové okolnosti i možnosti, ovšem opatrnost je vždy na místě. Ačkoliv hyperaktivity ubude, připravte se Beránci na to, že nic není zadarmo. Čekejte různé překážky a obrňte se trpělivostí a vytrvalostí, což u vrtkavého Berana nebude nic snadného. Patříte k prvnímu znamení zvěrokruhu, a tudíž nechybí i potřeba být o krok před ostatními. V tomto roce očekávejte zbourání rutiny vašeho života a nové formy seberealizace. Co jste v minulosti považovali za nemožné, nyní bude samozřejmé. Ať už půjde o změnu bydliště, profese nebo činnost, která vás nadchne. Zvítězí odvaha a zbavíte se pout. Ovšem hvězdy radí pozor na přílišnou svéhlavost a ukvapené jednání. Opatrní buďte především v dubnu a květnu, kdy mohou nepřiměřené zkraty, arogance a lehkomyslnost zhatit veškeré vaše plány – hrozí konflikty s autoritami.  Tudíž pozor na svou horkou hlavu a než něco uděláte či řeknete, přemýšlejte. 

Láska a vztahy

Už v únoru odstartuje milostné rodeo, a pokud chcete prožít lásku na maximum, musíte ze svého protějšku vykřesat stejné nadšení. Single jedinci by měli přibrzdit u horlivého seznamování. Pro zadané jedince bude březen měsícem, který přeje rodinnému životu. V tuto dobu je rovněž vhodné plánovat dovolenou či nějaký výlet. Celkově bude letošní rok nakloněn cestování. Vašimi žilami koluje divokost a temperament, takže není divu, že erotika a láska hraje ve vašem životě podstatnou roli. Máte v sobě spalující a nenasytný sexuální žár, ale ten hoří jen pouze za předpokladu, že máte k sobě vhodný protějšek (se stejně silným erotickým zaměřením). Máte poměrně silnou touhu lovit více zajíců najednou, ve věcech lásky musíte vědět, kam až si můžete dovolit zajít, skluzavka vášní by mohla mít ostré zatáčky. Určitě nechcete vylétnout a nabít si. Koncem roku vám Jupiter spustí záchranný pás a štěstí se vám bude doslova lepit na paty. Případné uvadající vztahy budou vzkříšeny. Ve věcech lásky patří mezi šťastné měsíce únor a prosinec. K nepříznivým pak květen a srpen. 

Kariéra a finance

Hned počátkem roku vás aktivní Mars nabádá k mega výkonům. Ve srovnání s vámi (Berany) působí ostatní jako šneci. Lenora a unylost jsou pro vás neznámé pojmy, což může v pracovním kolektivu vyvolat třenice. V oblasti kariéry bude tento rok obdobím „zkoušek“, které přispějí k vašemu zdokonalení. Mars vás žhaví na takový stupeň, že by i Dukovany bledly závistí. Nejlepším obdobím v této oblasti bude pro vás únor až první polovina března. Znervózňovat vás budou šneci kolem sebe (tedy pomalejší kolegové), což může být také zkouška, co vše vydržíte a jak moc ovládáte umění jednat. Buďte chytří, vzdělávejte se, buďte vděční a zaznamenáte nejen kariérní, ale i finanční úspěch. Pamatujte, že hra kdo z koho, Ferrari na leasing a jiné přehánění se nevyplatí. K nepříznivým měsícům bude patřit duben a srpen. 

Zdraví 

Zkrotit ohnivý potenciál Berana je nad lidské síly. To mohou jen hvězdy, a ty právě varují před přepínáním sil. Váš ohnivý potenciál je spojen s rychlejším metabolismem, což vede k vyšší pohyblivosti a vitálnosti. Nicméně pro letošní rok vás nečeká zrovna olympijská forma. Mohou se dostavit problémy se srdcem a problémy s oslabeným imunitním systémem. Rozhodně nepodceňujte sílu odpočinku. Mezi nejkritičtější období bude patřit jaro, a pak přelom srpna a září. Doplnit byste měli vápník (Saturn je přeborníkem v absorbování vápníku v organismu). Ačkoliv jste tělem i duší bojovníci, jste jen z masa, kostí a krve – pamatujte na to! S vápníkem přidejte i vitamín D, pro lepší vstřebatelnost. 

Předchozí článekČokoláda
Další článekSportovní legíny
- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img