- Reklama -
DomůVztahy5 tipů pro dokonalý valentýnský večer

5 tipů pro dokonalý valentýnský večer

Valentýn je u nás stále ještě poměrně novým svátkem a ne každý se chce pustit do oslav lásky na povel. Přesto je hezké takový den využít a udělat si s vaším milovaným příjemný večer. Zapomeňte na drahé a zbytečné valentýnské dárky a zkuste na to jít přes talíř.

Letos je o to důležitější ukázat svému protějšku, že vám na něm záleží. K tomu nejsou potřeba velká gesta, doma uvařená večeře nebo romantický večer s večeří z oblíbené restaurace bude jistě to pravé.

Nesuďte večeři podle ceny

Romantická večeře z oblíbené restaurace je přesně to pravé pro ty, kterým se nechce zápasit s vařením. Opravdu speciální večer vytvoříte, když si objednáte jídlo, které neznáte a ještě jste ho neochutnali. Vytvoříte si tak společný zážitek.

Jestliže dáváte přednost něčemu obyčejnějšímu, nevzdávejte se svého pohodlí. Do ničeho se nenuťte a objednejte si pizzu nebo čínu.

Pro některé páry je spolupráce v kuchyni zábavou. Můžete uspořádat jednoduchý piknik, když vám bude počasí přát, vyrazte do přírody. V opačném si udělejte piknik doma u plápolajícího krbu. 

Zapomeňte na rutinu

Kolikrát jste snědli chutnou večeři, a následně usnuli u televize? Tulení na gauči u filmu je vhodné pro všední den, ale na Valentýna zkuste zapomenout na stereotyp a vyzkoušejte něco nového. Vyrazte na romantickou procházku nebo si připravte společnou aromakoupel.

Láska v elegantním balení

Hezky se obléknout je už sám o sobě způsob, jak udělat romantický večer ještě více jedinečný. Nemusíte utrácet za smoking, nebo nové večerní šaty, zkrátka se hoďte do gala. Zvlášť, pokud obyčejně nosíte tepláky nebo rozedrané džíny.

Pěkná sukně, která visí v zadní části skříně, konečně vyjde na světlo. Zkuste si vzít i náušnice pro zvláštní příležitosti, i když tentokrát je budete nosit jen doma. Snaha, abyste vypadala hezky, je i jistý projev úcty k vašemu milovanému, ať už se jedná o rande první, nebo osmdesáté třetí.

Nenechte se ničím rozptylovat

Vytvořili jste perfektní atmosféru pro romantický večer: večeře při svíčkách a sklenka vína u praskajícího ohně v krbu. Ale něco se pokazilo? Nechte to být, důležitý je váš večer a fakt, že jste spolu. Odstřihněte se od rušivých elementů jako je telefon, či televize a užívejte si navzájem svou společnost.

Vyhněte se stresu

Připravit opravdu výjimečný večer může být i dost stresující. Pokud lpíte na každém detailu, buďte jisti, že pohodový večer nikdy nezažijete. Chcete-li mít opravdu skvělý večer, budete se muset uvolnit a nechat věci plynout.

Let balónem nebo romantický víkend ve wellnesu si letos nedopřejete, ale nesmíte zapomenout, že při romantickém večeru není důležité, co děláte, ale že trávíte speciální čas s partnerem. Zapomeňte tedy na to, jak by to mohlo vypadat a užívejte si to, co máte. Neexistuje dobrý a špatný způsob, jak strávit romantický večer, každý je originál. Vy přece nejlépe víte, co vám a partnerovi vyhovuje. Zapomeňte na všechny nedostatky a vychutnejte si milující náruč partnera – to je koneckonců to nejdůležitější.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img