- Reklama -
DomůVztahyJak se stát královnou online seznamky a zaujmout

Jak se stát královnou online seznamky a zaujmout

Buďte na seznamce královnou a předběhněte všechny ostatní ženy, které se také snaží zaujmout protějšek svých snů, ale protože dělají neustále ty stejné, a hlavně zbytečné chyby, tak vždy budou až za vámi. Jaký je recept na úspěšné seznámení, které rozhodně není o tom, kolik lidí se vám celkově ozve, ale o tom, kdo tito lidé jsou a jak moc odpovídají vaší skutečné představě? Pojďme si přečíst o zásadních věcech, které vám na každé seznamce výrazně pomohou.

Na seznamce s pravdou ven

Hodně lidí si stále myslí, že když se na seznamce budou přetvařovat, vymýšlet si, nebo dokonce lhát, tak že bude jejich seznámení úspěšnější, ale opak je pravdou. Své seznamování musíte zaměřit nikoliv na počet lidí, kteří se vám ozvou, ale tak, aby se vám ozývali pouze ti nejlepší lidé pro vás. A toho dosáhnete pouze tak, když budete:

  • vyplňovat co nejvíc údajů o sobě a hlavně pravdivě
  • všechny údaje včetně fotek budou aktuální a nezkreslené
  • komunikovat s lidmi slušně a neztrácet čas s „lovci uživatelů“ a pisálky

Fotka o vás dokáže prozradit mnoho

Snad na každé seznamce je možnost přidat alespoň jednu profilovou fotku, obvykle však mnohem víc. A byla by velká škoda, pokud byste tuto šanci nevyužili a fotku nepřidali. Pokud totiž přidáte správnou fotku, opět tím můžete o sobě hodně říct. Navíc některé seznamky profily s fotkou zvýhodňují oproti ostatním a často samotní uživatelé prohlíží pouze profily s fotkou. Není se čemu divit, protože fotky prostě fungují a lidí si rádi prohlíží ostatní.

Jakou fotku na seznamku?

Fotka, která vám pomůže při seznamování, by měla být v každém případě dostatečně kvalitní, aktuální a slušná. Hlavní, nebo profilová by měla v ideálním případě zachycovat co nejlépe pouze vás s dostatečným záběrem tváře. Další fotky je dobré zvolit tak, aby o vás vypovídali co nejvíc, takže fotky z výletu, dovolené, nebo při vaší oblíbené činnosti jsou správnou volbou.

Důvěřujte, prověřujte a nebuďte naivní

Na seznamku se jdete seznamovat, takže se toho držte a jakmile na vás někdo zkusí smutné příběhy plné emocí s tím, že potřebuje z jakéhokoliv důvodu finanční pomoc, okamžitě to ukončete a takového uživatele nahlaste provozovateli seznamky. Tak jako všude, tak i na seznamkách jsou různé typy lidí včetně podvodníků, kteří to zkouší na méně zkušené a často také naivní uživatele, kteří třeba často jdou na seznamku po nedávném rozchodu a jsou snadnou kořistí. Také se určitě neseznamujte s pocitem, že pokud to nevyjde dnes, tak už nikdy a buďte trpěliví.

Pokud budete na seznamce dodržovat zásady uvedené výše, k tomu trochu aktivně vyhledávat a komunikovat s ostatními, pak se určitě i na vás brzy usměje štěstí a objevíte někoho fajn na online seznamce.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img