- Reklama -
DomůAktualityVybírejte kvalitní, přesto však cenově dostupný nábytek do domácnosti

Vybírejte kvalitní, přesto však cenově dostupný nábytek do domácnosti

Hledáte kvalitní, originální nábytek do své domácnosti, často však vidíte vysoké ceny jednotlivých kusů, které však často ani neodpovídají kvalitě nábytku? S radostí vám tedy představíme internetový obchod finecase.cz, na kterém najdete nábytek do chodby, jídelny, kuchyně či dětského pokoje. Nechybí ani doplňky na zahradu, které vám pobyt na ní zpříjemní.

Jak nábytek vzniknul

Všichni máme rádi projekty s myšlenkou, příběh má také nábytek, který na finecase.cz najdete. Mají jej na svědomí absolventi působící ve společnosti SONGMICS, kteří zjistili, že nejen oni měli problém při výbavě studentských bytů. Rozhodli se proto, že vyvinou značné množství energie pro studium designu, materiálů, kontroly kvality, logistiky a dalších oblastí, které s prodejem nábytku souvisí.

Výsledkem měl být kvalitní, originální, snadno složitelný a přes to přes všechno cenově dostupný nábytek, kteří si budou moci studenti dovolit. Dostali se však mnohem dál. Vzniklé kousky zdobí v dnešní době domácnosti po celé Evropě, Japonsku a také Severní Americe.

Co si zde můžete pořídit?

Začneme předsíní, chodbou či vstupní halou. Je to první místo, kam vstupujete při příchodu do domu či bytu a je žádoucí, aby bylo hezké a samozřejmě uklizené. K tomu budete potřebovat dostatek úložného prostoru, kam schováte veškerou obuv a svršky. Velikost předsíňové stěny volte podle počtu obyvatel domácnosti.

Z předsíně vedou většinou kroky do obývacího pokoje. Dostupné jsou pohovky, křesla klasická i houpací, nechybí ani různé knihovny, konferenční nebo televizní stolky. Co se týká pohovky, jakožto dominantního kusu nábytku obývacího pokoje, naleznete zde krásný třímístný kus v šedém sametu se zlatými nohami, které se budou hodit do každého elegantnějšího obývacího pokoje.

V neposlední řadě zde nechybí ani nábytek do studentského pokoje či do pracovny. Za dostupné ceny zde zakoupíte stoly, knihovny, regály a samozřejmě také kancelářské židle.

Neváhejte a prohlédněte si nábytek, který vznikl pod rukami studentů ve snaze nabídnout zákazníkům přesně to, oč žádají.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img