- Reklama -
DomůAktualityVyberte zahradní nábytek, který dokonale doplní exteriér

Vyberte zahradní nábytek, který dokonale doplní exteriér

Ujasněte si, jak chcete venkovní prostor vnímat a taktéž využívat, protože podle toho vyberete i optimální zahradní nábytek. Přestože si to spousta lidí ani neuvědomuje, tak i exteriér stejně jako interiér by měl působit uceleně a nést se v jednotném stylu. V následujících řádcích se zaměříme na zahradní nábytek, který by vám měl vyhovovat po praktické i estetické stránce.

Kam umístit zahradní nábytek?

Zamyslete se nad prostorem, s nímž můžete pracovat. Všímejte si rozložení slunečního svitu v různých denních dobách a venkovní jídelní set umístěte tam, kam dopadá hodně podvečerního slunce. Zajímavou volbou je stůl s integrovaným ohništěm, čímž získáte další hodiny společenského setkávání venku, protože můžete zůstat pod širým nebem mnohem delší dobu, aniž byste se nachladili.

Dřevěný zahradní nábytek

Dřevěný nábytek je nadčasovou volbou a akácie či eukalyptus jsou ideální tvrdá dřeva pro venkovní nábytek, která mají svou jedinečnou a atraktivní strukturu. Zahradní nábytek v jednoduchém stylu s dřevěnými rámy je vhodný pro vytvoření venkovního prostředí ve skandinávském stylu.

Kovový zahradní nábytek

V závislosti na provedení kovový nábytek vtiskne exteriéru vintage vzhled nebo elegantní moderní styl. Nábytek s kovovým rámem je poměrně nenáročný na údržbu, a pokud je v tmavém tónu, krásně u něj vynikne tropická zeleň. Příjemným kontrastem ve spojení se dřevem jsou moderní soupravy s kovovými rámy, jež jsou ideální pro vytvoření venkovního interiéru v industriálním stylu.

Zahradní nábytek z umělého ratanu

Zvlněný výplet umělého ratanu, který je vyroben z odolného polyethylenu (PE) s nízkými nároky na údržbu, elegantně splývá s přírodním prostředím a dodává mu tak rustikální venkovský šarm. Vyberte si sadu, jež kombinuje umělý ratan s tvrdým dřevem nebo hliníkovým rámem, a přetvořte tak tradiční vzhled do moderního nádechu.

Pokud si chcete koupit zahradní nábytek, ale třeba i interiérový nábytek, jako jsou křesla, pohovky, komody, jídelní židle či konferenční stolky, podívejte se na nabídku Atan.cz.  

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img