- Reklama -
DomůAktualityNebe v zádech: Může mít kancelářská židle zdravotní benefity?

Nebe v zádech: Může mít kancelářská židle zdravotní benefity?

Bolí vás záda a už nevíte kudy kam? Chodíte na thajské masáže, navštěvujete fyzioterapeuta, nakoupili jste všemožné vychytávky z teleshoppingu, ty nejlepší tygří masti na svaly, ale pořád nic? Divíte se, když po tom všem přijdete do práce a zase 8 hodin sedíte na té staré rozviklané židli? Je čas se rozloučit. Jak s židlí, tak s bolestí. Pojďme se dnes podívat na to, jak může výběr kvalitní kancelářské židle vést ke zlepšení zdraví vašich zad.

Kvalitní kancelářská židle

Když už se rozhodnete vyhodit tu starou, co na vás zbyla, je čas sehnat si židli novou. Co by měla kvalitní kancelářská židle nabízet v základu? Vytvářet bederní oporu, obsahovat nastavitelné područky, které při práci na klávesnici zajišťují správný pravý úhel. A tím automaticky srovnávají naše záda. Umět naši páteř udržet ve zdravé pozici. Opěrka hlavy by měla držet správný úhel krku abychom se nehrbili, zároveň ale dobře viděli na obrazovku počítače. Měla by mít nastavitelnou výšku židle samotné i podsedáku. To je podle nás velmi kvalitní a mnohdy dostačující základ, aby se zdraví vašich zad nezhoršovalo. Co kdybychom ho ovšem chtěli dokonce zlepšit?

Balanční židle

Pokud chcete své zdraví opravdu podpořit a dlouhodobě o něj pečovat, máte jedinečnou možnost. Balanční židle byla vyvinuta za účelem zdraví vašich zad nejen udržovat, ale také jej postupně zlepšit. Díky balančnímu systému tedy imituje sezení na zdravotním míči. Tím prospívá naší pánvi, kostrči i pohybovému aparátu. A procvičuje naše břišní svaly. Samotný balanční systém je použit do vícero typů těchto židlí. Výrobky Vitalis, Reflex, Emotion nebo Ergo flex snadno zařadíte do skupiny „kancelářská židle zdravotní“. Jedná se totiž, jako v přírodě, o ohrožené druhy. Co všechno ještě umí taková balanční židle? Dá se její systém vypnout? Tak přesně pro tyhle otázky je tady odborník.

Židle dneška

Firma Peška je na českém trhu známá už spousty let. Není divu, že stále prosperuje. Odvádí totiž slušnou, poctivou práci. Židle sami navrhují, vyrábí v Česku, a to z našich místních materiálů a látek. To, že balanční židle rozproudí vaši lymfu a můžete předcházet civilizačním chorobám, vám velmi rádi vysvětlí na prodejně. V Plzni na Roudné najdete nový velký showroom, kde nemusíte šetřit otázkami a je možné osedat si všechny typy nejen balančních židlí. Tak co, už se vaše záda těší, že zažijí nebe?

META: Přemýšleli jste někdy, jaké je to v nebi? A co kdybyste jej napřed dopřáli vašim zádům? Jaké může mít kancelářská židle zdravotní benefity? To si přečtete v dnešním článku.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img