- Reklama -
DomůMódaVyberte si svůj jarní styl

Vyberte si svůj jarní styl

Každý z nás miluje jaro. Sluníčko svítí, sníh taje, ptáčky štěbetat a my máme konečně dobrou náladu a tělo plné energie. Lidé tehdy začnou konečně uklízet, běhat po zahradě a konečně si dopřejí relax na své teráska s pořádnou šálkem kávy, která bude vonět po venku. Ách, i vy to milujete?

Jak víme, my ženy rádi nakupujeme a to neohovoríme ani o tom, když má žena dobrou náladu díky počasí. Řekněme si, vše se lépe dělá, když je venku hezky. Pokud půjdeme nakupovat, měli bychom při výběru oblečení volit výraznější barvy, které jsou veselejší. Stylů je mnoho, ale my si je zatím řekneme jen pár. Začněme pastelovým, který v této jarní sezoně by neměl chybět. A my Vám poradíme, jaký správný outfit si vybrat. Pokud jdeme do práce a je teplejší počasí můžeme zvolit elegantní jemně růžové šaty, k tomu lodičky v modré pastelové barvě k nim doladíme menší náušnice a jako výrazný doplněk zvolíme černou koženou kabelku.

My ženy jsme něžné stvoření, a ty které se rádi romantický oblékají, máme pro Vás radu jak na to. V tomto článku se budeme zabývat outfity do práce a do školy, protože to je místo kde nejčastěji chodíme a nejvíce trávíme čas. A proto je třeba hlavně ve svém oděvu cítit dobře a pohodlně. Jelikož je jaro, třeba zahodit hrubé oblečení a konečně zvolit něco co nám odkryje alespoň část těla. Zkusme zvolit černou sukni pod kolena k tomu jemně růžové jednoduché body s dlouhým rukávem, jako obuv zvolit černé kotníkové kozačky, a jako doplněk černou koženou kabelku. Hlavně nezapomeňte na brýle!

více v článku...

Rockový styl

Rockerské barva je černá, červená a bílá. Nyní něco pro pány. Muži milují klasické barvy a my ženy milujeme, když se umí sexy obléci. Co vám řekneme, páni tento styl outfitu, který Vám dnes ukážeme budete chtít nosit i vy. Co tak černé rifle s černými Kanadě, k tomu bílé obtažené tričko s černou koženou bundou a na závěr to doladíme černou pánskou koženou taškou.

Metalický styl

Metalický outfit neznamená, že budete celá oblečená v této barvě. Stačí jeden nebo dva dominantní prvky a můžete si říct, že jste metalický oblečená. Klidně můžete zvolit moderní metalickou sukni, k tomu černé body, které by měly být jednoduché, aby krásně vynikla sukně. Dále jako obuv zvolíme černé mokasíny a na závěr krásny kožený batoh/.

Stylů na výběr je strašně mnoho a každá z nás má rozdílný vkus a proto nezapomínejte při svém stylu hlavně sladit kožené kabelky, které Váš outfit rozzáří.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img