- Reklama -
DomůMódaChladné počasí vs. naše nálada. Jak si ji vylepšit?

Chladné počasí vs. naše nálada. Jak si ji vylepšit?

Pomalu nám začíná jaro, sluníčko nám sem tam vykoukne a my nevíme co s volným časem. Určitě nás tato dlouhá zimní zima přestala bavit, jsme z ní vyčerpaný a bez energie. Pokud máme volný čas využijme ho troška jinak, než sezením u televize a téhož stereotypu. Dáme Vám rady co s volným časem.

Co tak jít na procházku do přírody?  Díky tomu načerpáme dobrou náladu a nadýcháme se čerstvého vzduchu, který dělá pro naše zdraví to nejlepší. Určitě se nezapomeňte vhodně a teplo obléci, klidně si vemte i na kožený batoh  do kterého dáte mobil, rukavice a vše potřebné pro Vás. Určitě si nezapomínejte přibalit do batohu vodu, pitný režim je velmi důležitý.

Venku je chladno, na procházku se nám nechce, co tak si udělat radost a navštívit svou přítelkyni? Žena potřebuje sem tam vypadnout a vyprávět se ze svých problémů. Věřte nám určitě Vám to padne vhod.

Nakupování

Co jiného nám umí rozzářit očka? No přece koupě nové kožené kabelky, nebo bot. Jak víme nakupování nám dělá radost a dělá nás šťastnějšími. My ženy to potřebujeme ne proto abychom nakoupili co nejvíce, ale proto, že se tam dokážeme odreagovat a díky tomu přijdeme na jiné myšlenky. Pokud půjdete nakupovat, nezapomeňte si vzít svou nejlepší kamarádku, která Vám jistě poradí. Nejčastěji kupujeme boty a kabelky, my ženy v tomto neumíme jaksi odolat. Pokud budete nakupovat kabelku, zkuste zvolit z koženého materiálu, který se Vám jen tak rychle neopotřebuje a vaše kabelka bude vždy jako nová. Nemusíte se bát, že kožené kabelky jsou drahé, právě naopak v této době najdeme ještě dvakrát dražší kabelky vyrobené z eko umělé kůže. Rovněž v jarním období, kdy se nám sníh taje a všude jsou louže třeba zvolit koženou obuv, aby se nám do bot nedostala voda.

Sledování komedie

Venku je sychravo, nám se nic nechce, nejraději bychom ležely pod dekou s horkým šálkem čaje nebo kakaa. Zkusme si zapnout nějakou dobrou komedii na níž se pořádně zasmějeme a přestaneme myslet na špatné myšlenky. Komedie je vynikající žánr k pobavení a také na vytvoření nové energie. Dobře se při sledování zrelaxujeme a načerpáme nových sil do dalšího dne.

Obklopte se žlutou, nebo modrou barvou

Výrazné barvy dělají z nás lidí šťastnějších. Tím, že jsou barevné dodávají lidem energii a pocit, že nám pomalu přichází jaro. Měli bychom mít alespoň ve svém šatníku nějaký žlutý, nebo modrý kousek outfitu. Můžeme zvolit v modré barvě koženou kabelku a k tomu výrazné žluté sako.

Poslech relaxační hudby.

Jak se říká houba je lék. A každý z nás miluje svůj oblíbený žánr. Hudba nám dokáže vždy zlepšit náladu a energii. Při hudbě se nám výborně řídí, pracuje, uklízí, vaří a hlavně relaxuje. Pokud již máte dost toho každodenního nátlaku v práci, doma zkuste ve volném čase vyložit nohy, zapnout dobrou hudbu a začít relaxovat.

Milé dámy uvolněte se, relaxujte a čerpejte novou energii. Hlavně si užívejte jarní období kvetoucích květin, štěbetání ptáčků a zvuk jarní přírody.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img