- Reklama -
DomůVztahyVtipné tričko jako romantický dárek? Ano nebo ne

Vtipné tričko jako romantický dárek? Ano nebo ne

Vybrat dárek pro přítelkyni je pro muže téměř nadlidský úkol. Nejde totiž jen o to, “něco ji dát.” Ale muž musí svým dárkem zazářit, udělat radost, dokázat lásku, pozornost a také to, jak svou princeznu dobře zná. No pánové, nemáte to snadné. V dnešní době je moderním dárkem vtipné tričko. Je tato volba vhodná i pro tuto příležitost?

Valentýn, výročí, narozeniny, svátky, vánoce – kdo má neustále vymýšlet originální dárky. Obzvláště ve vztahu se kolikrát člověk dostane do fáze, kdy mu dojde inspirace a nákupem dárku má opravdu problémy.

Tip: Ať už vyberete jakýkoliv dárek, vždy ho doplňte květinou! Květiny potěší každou ženu.

Darovat vtipné tričko tatínkovi nebo dědovi je většinou trefa do černého. Ale u žen je to jiné. Spokojí se žena s tímto dárkem? Udělá ji to radost? Nebude to trapné? Jak to tedy doopravdy je?

Fotky ano!

Tak tedy pánové. Trička, polštáře, plakáty, pro vtipálky i spodní prádlo s fotkami jsou v pořádku. Dejte ale pozor při výběru fotky. Pokud má být dárek romantický, vyplatí se vybírat společné fotky zobrazující šťastné a láskyplné společné chvíle.

Když má být tričko spíše menším žertíkem a chcete nechat zvěčnit fotografii s bláznivým výrazem (a že takové výrazy ženy umějí), berte to s mírou! Před svou drahou polovičkou tu ulítlost někdy ženy ukážou více, ale celý svět ji vidět nemusí!

Tip: Naopak pro takovou zástěru s fotkou těla supermodelky musí mít žena opravdu smysl pro humor.

S nápisy opatrně!

Reklamy se slogany “více než tisíc slov” jsou opravdu výstižné. Často obrázek, fotka nebo i čin řekne více, než těch tisíc slov. Proto se slovy šetřete. Obzvlášť pokud jsou slova psaná, nemusí být dobře pochopená. Když budete vymýšlet vtipné texty, zvažte veškeré reakce, které by mohly na daný text přijít.

Tip: Texty mohou být i romantické i vtipné zároveň! Např: “Když se ztratím, vraťte mě Kubovi” nebo “Mám nejlepšího milujícího muže na světě.” Takovými texty zabijete dvě mouchy jednou ranou

Obrázky musí být vhodné!

Jestliže vás nejvíce oslovily obrázky a již předem dané motivy, myslete, zda je takový obrázek neurazí. Některé obrázky se vám mohou zdát vtipné, ale budou vtipné i pro vaši drahou polovičku? Nejvíce rozhodně zabodujete tričkem pro páry, která mohou být vtipná i romantická.

Tip: A jestliže chcete ukázat opravdu velkou snahu, vyrobte si vlastní tričko. Může jít o vlastní text, obrázek a nebo i vlastnoručně malované. Pokud k výrobě přizvete i vaše děti, bude dárek o to osobnější a jedinečnější.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img