- Reklama -
DomůMódaVíte, jakým dárkem potěšit svojí královnu?

Víte, jakým dárkem potěšit svojí královnu?

Po čem žena/ženy touží? To si nejspíše klade každý muž před narozeninami, svátkem své přítelkyně a nebo třeba Valentýnem.

Díky našem tipům se vaše hledání toho pravého dárku zjednoduší a vám se tak uleví, jelikož nebudete muset pátrat dále. Chcete tedy vaši přítelkyni potěšit? Čtěte dál a najdete ten nejlepší dárek pro ženu.

Voňavý závoj

Víte o čem vaše žena sní, ale sama od sebe si je nekoupí? Jsou to parfémy. Zvolte voňavku, kterou vaše žena používá už léta či dříve používala. Je to sázka na jistotu.

Pokud chcete ale zariskovat a potěšit ji novým parfémem, jen do toho. Bude to skvělá změna pro vás oba. Inspirujte se oblíbenými parfémy a nebo se zkuste optat její kamarádky. S takovým dárkem jednoduše vykouzlíte úsměv na tváři.

Za kulturou, výlet či večeře?

Ano, tak to je romantika. Žena touží po vaší pozornosti a lásce. Proto dárek, který je vlastně pro oba, je ideální volbou.

Ve městě je přítelkyně oblíbená kapela či zanedlouho bude v kinech její oblíbený film? Jen do toho, už kupujte lístky. Také divadlo je vhodná alternativa.

Máte rádi cestování? Vezměte vaši polovičku na víkend třeba do Vídně. Společná cestování a sním spojené zážitky prohlubují intimitu ve vztazích. Toulejte se spolu po městě a užívejte si společné momenty.

No a taková romantická večeře při svíčkách je klasika. Přesně pro takovou příležitost je vynikající nápad se vyšvihnout a obléknout si to nejlepší z vaší skříně. Zkrátka nebrat to jako rutinní záležitost. Kochejte se krásou vaší ženy celý večer.

Originální tričko jen pro ni

Potěšte vaší lásku novým kouskem do její skříně. Ženy milují oblečení, a tak tímhle rozhodně neprohloupíte. Pokud je vaše žena již maminkou, tím lépe. Naleznete spoustu vtipných a vkusných triček pro maminky.

Je před Vánoci? Tak co třeba vánoční trička? S nimi vytvoříte tu správnou atmosféru u vánočního stromečku či pod ním. Výběr je opravdu široký a potisků je požehnaně. Vyberte tedy ten nejlepší motiv pro vaši polovičku!

Bez kabelky by to nešlo

Ženy a kabelky je něco, co bez toho druhého nefunguje. Vaše žena ji potřebuje každý den a ideálně jinou, samozřejmě. Nejlépe pokud ji může sladit se svým outfitem. A jakou barvu zvolit?

Pokud jste si do teď nevšimli, jakou barvu kabelek nejčastěji váš protějšek nosí, mrkněte teď. Ovšem sázka na černou barvu je jistota – barva, která nikdy nevyjde z módy.

A na závěr…

Na internetu jistě najdete spousty tipů na dárky, ale chceme jen na závěr říct, abyste při výběru toho pravého dárku mysleli na neotřelost, ale taktéž na spojení s obdarovaným.

A nezapomeňte, že ženu vždy potěšíte pozorností, vaší pozorností. Dárek od vás bude odrazem toho, jak svoji polovičku znáte. Je to určitý projev lásky, tak si dejte záležet.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img