- Reklama -
DomůBydleníVilapark Klamovka: bydlení v rytmu velkoměsta

Vilapark Klamovka: bydlení v rytmu velkoměsta

Žít a dýchat s metropolí? Pro všechny milovníky Prahy se otevírá možnost bydlet přímo v samotném jeho srdci. Developerský projekt Vilapark Klamovka je totiž umístěný jen několik zastávek od obchodního centra na Andělu, přesto nabízí zeleň v podobě blízkého parku Klamovka. Katalog čítá celkem 117 bytových jednotek, které jsou rozdělené do dvou celků. První část tvoří vyšší bytovky, naopak druhou nižší viladomy, které jsou usazené do zahrady. Jaké jsou další výhody tohoto rezidenčního bydlení?

Život jako výzva

Společnost Metrostav Development cílí v rámci projektu Vilapark Klamovka na všechny, kteří chtějí zůstat ve městě za každou cenu a berou život v metropoli jako velkou výzvu. Praha totiž nabízí nepřeberně šancí, které je třeba lidově řečeno „čapnout za pačesy“. A který byt na Praze 5 zvolit? V prvním celku se nabízí jednotky ve čtyřech vyšších bytových domech, které poskytují obyvatelům překrásný výhled na velkoměsto. Druhý celek je oddělený od prvního pěší stezkou, a naopak nabízí klid a soukromí v podobě čtyř viladomů v zahradě. V obou částech si lze vybrat z dispozic od 1+kk po 4+kk, pro nejnáročnější jsou určené penthousy.

Standardní i mezonetové uspořádání

V rámci 117 bytových jednotek jsou na výběr standardní byty, ale taktéž mezonety, jejichž vnitřní uspořádání odděluje schodiště. Byty jsou včetně balkonu, lodžie, terasy nebo předzahrádky, největší se rozprostírá na ploše 255 metrů čtverečních. Součástí může být sklepní kóje nebo se může dokoupit, ke všem je pak možné pořídit garážové stání, jehož cena je odvislá od velikosti parkovacího místa.

V nejvyšším komfortu

Nejnáročnější klientelu potěší lokalita a zeleň pražské Klamovky, bezpochyby též dostupnost veřejnou městskou dopravou, ale jistě také veškerá sociální a občanská vybavenost v blízkém okolí. Komfortní bydlení pak dotváří vnitřní vybavení v rámci standardů, které zahrnují výběr z několika dekorů dřevěné plovoucí podlahy. Koupelna se pyšní velkoformátovými obklady a dlažbou a kvalitní sanitární a koupelnovou keramikou. Příjemný dojem dodávají interiéru dveře, které jsou od značky VETOS.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img