- Reklama -
DomůMódaToto jsou 3 typy dámských šperků, které nikdy nevyjdou z módy.

Toto jsou 3 typy dámských šperků, které nikdy nevyjdou z módy.

Móda je velmi vrtkavá záležitost a to, co „letí“ několik let, může snadno upadnout v zapomnění ze sezóny na sezónu. Módní výstřelky navíc mohou značně zatížit váš rozpočet a nakonec stejně skončí někde ve vaší skříni nebo šperkovnici. Pokud toužíte po odolnějších kouscích, které prostě nikdy nevyjdou z módy, pak jsou následující řady určeny právě vám. Zaměřili jsme se na nadčasové šperky. 

Šperky s perlami

Šperky zdobené pravými perlami mají nejen mimořádný půvab, ale jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Pokud se podíváte na historii posledních 80 až 100 let, zjistíte, že byly v módě prakticky v každém období. Ať už perly zdobí náušnice z bieleho zlata, dodávají šperkům téměř luxusní a prvotřídní vzhled. Jinak se říká, že novomanželům přinášejí štěstí v lásce.

Šperky kulatého tvaru

Kulaté náušnice, jednoduché prsteny nebo minimalistické náramky jsou šperky, které můžeme směle zařadit mezi evergreeny. Díky své jednoduchosti jsou skutečně nadčasové – vždyť jedny z nejstarších šperků, které se historikům podařilo najít, měly kulatý tvar. Jednoduché kulaté šperky zpravidla nejsou příliš výstřední, a proto nepodléhají módním trendům. Navíc je můžete snadno kombinovat prakticky s jakýmkoli oblečením. 

Řetízkové náhrdelníky a náramky

Pokud hledáte skutečně nadčasový šperk, náhrdelník z bieleho zlata musíte mít. Design řetízku je poutavý, ale zároveň pravděpodobně nikdy nezestárne, nehledě na to, že řetízkové náhrdelníky a náramky se hodí prakticky ke všemu. Pokud toužíte po změně, můžete si pořídit libovolný počet přívěsků, které můžete měnit podle nálady nebo příležitosti. 

Foto: elements.envato.com

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img