- Reklama -
DomůFitnessSportovní legíny

Sportovní legíny

Sportovní oblečení je určeno především ženám, které milují sport. Ať už aerobic, běhání, fitness či crossfit. Důvodů, proč si pořídit hned několik kousků sportovního oblečení existuje několik.

Jednak se v slušivém sportovním oblečku hned cítíme lépe, nikde nás nic nestahuje a netlačí, takže zde patří i komfort. Dále je to samozřejmě pocení, v neposlední řadě pak podpora prsům, budeme-li se bavit o topu či sportovní podprsence.

Čert vezmi sexappeal

Pravdou je, že na rozdíl od klasické podprsenky ty sportovní neudělají naducaný dekolt, prsa se spíš zploští a vypadají minimálně o jedno až dvě čísla menší, ale ten pocit a podpora jsou k nezaplacení. Čert vezmi sexappeal. Namakané, usměvavé, nalíčené a celkově načiněné kočičky patří pouze na plakáty a fitness reklamu.

V reálu jsou všichni zpocení od hlavy až k patě, pokud nechodí tedy do fitka jen zahřívat lavičku. Takže to je přesně ten důvod, proč si pořídit sportovní oblečení, tedy legíny a top. Jestliže se stydíte vyrazit pouze v legínách a topíku, klidně si vezměte přes něj tílko či tričko, které zakryje bříško, což ostatně řeší většina žen. Nicméně máte-li v plánu začít sportovat, bez těchto pomocníků se neobejdete.

Co se děje s prsy při cvičení?

Trhavé nárazy, poskakování a jiné prudké pohyby poškozují nenávratně prsní vazy, které takto ztrácí na pevnosti a vytahávají se. Mimo jiné trpí i pokožka, na které mohou vzniknout i strie. Povislá prsa asi není to, o co by žena stála. Sportovní podprsenka či top jsou tedy naprostou nezbytností i v případě, že nemáte obří ňadra.

Proč mít několik sportovních souprav?

Myslíte-li to se sportem úplně vážně, pak časem sami propadnete nákupu tohoto sortimentu. Začnete si v tom libovat a budete toužit mít několik slušivých souprav legín a topů. Pořád platí, co jsme zmínili nahoře (čert vezmi sexappeal), to se však jen dekoltu týče. Legíny a top jsou velmi slušivé sportovní oblečky a každá žena chce mít určitě i sama ze sebe dobrý pocit. Mít několik souprav je nezbytné, protože je budete logicky střídat, abyste je nemuseli prát po každém tréninku.

 

 

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img