- Reklama -
DomůBydleníRozkládací válendy mají široké možnosti využití

Rozkládací válendy mají široké možnosti využití

Zařizovat malý prostor je daleko náročnější než zařizovat velký a prostorný dům. Bojujete s každým centimetrem a vyhrát můžete jen pokud vše rozvrhnete s rozmyslem a nanejvýš prakticky. S dobrou radou může posloužit bytový architekt, který má v záloze mnoho šikovných fíglů. S jistotou se v jeho návrhu objeví i rozkládací válendy. 

Nábytek vybírejte opravdu pečlivě

Když je potřeba přemýšlet o každém kousíčku místa, musí se brát v potaz i nejmenší detail. Ke slovu se dostávají především věci praktické a zároveň estetické, jako třeba rozkládací pohovky a válendy. Velký kus nábytku zabere prostor a vezme mu vzdušnost, proto je lepší se mu obloukem vyhnout. Pokud na zařizování interiéru nejste zrovna stavění, nechte si radši poradit od zkušených interiérových designérů. Ti mají nejen dostatek zkušeností, ale zejména přehled o takových řešeních a kombinacích, které vám na um nikdy nepřijdou.

Rozkládací pohovka v malém prostoru vede

Rozkládací válendy jsou pro malé prostory často jediným řešením, které vytrhne z paty hned dva trny. Jedním je pochopitelně spaní a tím druhým sezení. Kvalitní rozkládací pohovka totiž dokonale alternuje gauč. Navíc jsou dnes dostupné v originálním a pěkném designu, takže je můžete dobře kombinovat s ostatními detaily. V rozloženém stavu poskytne obvykle dostatek prostoru pro pohodlné spaní dvou uživatelů. 

Praktická a velkorysá zároveň

Co se týče materiálů a barevného provedení, tak rozkládací pohovky uspokojí při výběru určitě každého. Většinou jsou opatřené kvalitním a odolným materiálem, který lze snadno vyčistit bez nutnosti sejmout potah po každé malé nehodě. Díky své kompaktnosti jsou perfektním doplňkem studentského pokoje, malého příbytku či dokonce kanceláře. 

Pokud dáváte přednost naprosté originalitě nebo jsou vaše prostorové možnosti mimořádně limitující, můžete si nechat pohovku vyrobit na míru. U této varianty ovšem počítejte, že se značně prodraží. 

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img