- Reklama -
DomůAktualityŘekněte také #dostbyloplastu

Řekněte také #dostbyloplastu

Není žádnou novinkou, že lidé si poslední dobou čím dál tím víc uvědomují dopady svého chování na životní prostředí. Sami si začínají nosit vlastní tašky do obchodů a podporují spíše podniky, které jsou na stejné vlně. Ve francouzském pekařství PAUL chtějí naší planetě pomoci také, a proto vstoupili do kampaně pod heslem “dost bylo plastu”.

Pekařství PAUL nabízí nepřeberné množství lahůdek, které si zákazník ale většinou odnese v jednorázovém sáčku, či plastovém kelímku. A ačkoliv si v porovnání s jinými zeměmi vedeme, co se týče recyklace, velmi dobře, pekařství PAUL cílí na to, aby kromě spotřeby plastů klesla i potřeba vyrábět je.

V rámci této kampaně můžete pomáhat nejen planetě, ale také sobě a to tím, že ušetříte. V nabídce pekařství totiž nyní kromě lahůdek bude i řada znovu použitelných obalů a v PAULovi vás odmění za to, že pomáháte také. A jak to v praxi funguje?
Například kávu dostanete se slevou 10%, když si donesete vlastní termohrnek, který si můžete pořídit pořídit přímo v pekařství. Další novinkou, je látková taška, která je velmi skladná a zároveň se do ní vejde celý nákup. Už nemusíte používat plastové tašky, které kolikrát ani tíhu nákupu nezvládnou. A kromě toho, že vám taška bude dobře sloužit, bude i krásně vypadat.

Tak zavítejte do pekařství ať se dozvíte víc, připojte se ke kampani a pomozte sobě i svému okolí.  Více informací nejen o kampani naleznete na stránkách www.paul-cz.com.

Předchozí článekPrvním rande
Další článekPánské šperky, které se nosí
- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img