- Reklama -
DomůMódaPánské šperky, které se nosí

Pánské šperky, které se nosí

Pánové, zapomeňte na tlusté, výrazné nebo dokonce zlaté řetězy kolem krku. Pánské šperky na mužích vypadají dobře jen tehdy, pokud jsou vkusné a decentní. Pro doplnění celkového outfitu a zvýraznění stačí přidat jeden nebo dva šperky. Kombinujte stejné materiály a buďte střídmí – pak jistě ve společnosti zazáříte.

Nejoblíbenější je chirurgická ocel

Nejvhodnějším a nejoblíbenějším materiálem pro pánské šperky je určitě chirurgická ocel. A to hned z několika důvodů – jsou cenově příznivé, jejich barva se nošením nemění, a navíc nezpůsobuje žádné alergie. V kombinaci s dalším materiálem – jako například s korálky nebo barevnou kůží, vytváří dokonalý vzhled pánských šperků – stačí si vybrat. I když jsou šperky spíše ženská záležitost, i muži pro ně mohou mít slabost.

Hodinky jako základ

Asi nejčastěji viděným šperkem u mužů jsou bezpochyby hodinky. Na těch si pánové dávají záležet a neobléknou jen tak nějaké. K pánské ruce hodinky zkrátka patří – a vypadají báječně. Kromě toho je nošení hodinek také praktické – což právě muži velmi ocení. Na hodinkách nešetřete a vybírejte kvalitní, které vám vydrží dlouhá léta. Jen pozor, k čemu hodinky nosíte. Sportovní hodinky ke košili a saku nevypadají nejlépe. Při nákupu hodinek tak zohledňujte, v jakém stylu by měly být – ideálně aby se hodily ke všemu.

Řetízky, náramky a prsteny, ano – ale opatrně

Běžné šperky mnoho mužů běžně nenosí – což je škoda. Decentně ošperkovaný muž vypadá moc dobře – nesmí se to ovšem přehánět. A někdy mužům trošku chybí cit pro kombinování. a tak na sebe obléknou, co jim přijde pod ruku. Toho by se pánové měli vyvarovat, a aby nezničili dobrý dojem, obléknout vždy jen něco. Pokud nosíte na krku řetízek – noste vždy jen jeden, a i ostatní šperky by měly být stylově podobné. Tady určitě platí pravidlo – méně je někdy více.

Šperky dodají každému vašemu outfitu šmrnc – tak se toho nebojte a noste je.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img