- Reklama -
DomůFitnessCesta k miminku

Cesta k miminku

Problémy s početím patří k potížím, se kterými se setkává stále více párů, a toto téma se stává velmi aktuálním. Každý, kdo touží po dítěti ví, jak deprimující je každý další měsíc neúspěšného snažení. Proto se snažíme hledat poměrně rychle řešení tohoto problému. V některých případech je nezbytná asistovaná reprodukce, ale jsou případy, kdy stačí změnit své psychické naladění, upravit životní styl a především, ač se to zdá jako nemožné, přestat intenzivně myslet na to, že se snažíte počít. Plodnost je možné podpořit užíváním vhodných vitamínů a bylinek, svůj velký vliv má také cvičení.

Cvičení napomáhající otěhotnění

Pokud se vás již nějakou dobu tento problém týká, pak už jste jistě zaznamenali jméno Ludmila Mojžíšová, která napomáhala ženám řešit problémy s neplodností. Speciálně pro podporu plodnosti je doporučována její technika cvičení, která se zaměřuje především na posílení svalů pánevního dna, což napomáhá nejen otěhotnění, ale také následnému udržení plodu v době těhotenství a snadnějšímu porodu. Cvičení podle Mojžíšové zlepšuje kompletní zdravotní stav díky tomu, že při jednotlivých cvicích je zapojována celá páteř, dochází k odstranění blokád zejména v oblasti žeber a bederní páteře, kostrče, eliminována je také svalová disbalance. Aby byla terapie účinná je nezbytné provádět cviky pod vedením fyzioterapeuta, ke kterému vás odešle gynekolog, nebo si můžete sami ve svém okolí najít centrum, které nabízí kurzy cvičení podle Ludmily Mojžíšové. Jak již však bylo uvedeno výše, neplodnost ovlivňuje více faktorů, proto samotné cvičení nestačí.

Detoxikace organismu jako podpora při řešení neplodnosti

Pokud chcete, aby vaše tělo fungovalo správně, neměli byste zapomínat ani na pravidelnou očistu organismu. Můžete si sami najít detoxikační program, nebo využít služeb centra Cordeus, kde nabízí hned několik forem detoxikace organismu. Vybrat si můžete ze široké nabídky speciálních programů, které vám pomohou vyřešit váš problém. Kromě klasických detoxikačních kúr zaměřených na úpravu stravovacích návyků se může jednat o detoxikační masáž nebo koupel.

Předchozí článekMóda dává smysl
Další článekProč kožené kabelky?
- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img