- Reklama -
DomůZdravíDnes už dudlíky a šidítka do odvaru z makovic nenamáčíme

Dnes už dudlíky a šidítka do odvaru z makovic nenamáčíme

Hovoříme-li o péči o dítě, pak by vás mohlo zajímat něco z oblasti krmení a kojení. Gumová nebo silikonová náhrada prsu se nazývá dudlík, to všichni víme. Dokáže dítě uklidnit, mnohé děti bez tohoto pomocníka nedokážou usnout, byť by spinkaly v úžasných dětských kolébkách nebo dětských postýlkách s nebesy a moskytiérami do dětských postýlek, zkrášlených ozdobnými volánky do dětských postýlek. Bez dudlíků nepomohou ani nadýchané peřinky do postýlek a polštářky do dětských postýlek; ani pohodlné dětské matrace, voňavé dětské povlečení a dětské prostěradlo. Víte, že dudlíky byly používány už v období středověku? Vyráběly se z látkových uzlíků a váčků, v kterých bylo těsto. Někdy je tehdejší maminky namáčely do odvaru z makovic nebo do medu.

Kočárky a cestovní postýlky – praktičtí pomocníci

I když se do módy stále více dostávají různé šátky a další udělátka na přenášení miminek v kojeneckém oblečení, kočárky a cestovní postýlky pravděpodobně ze světa nezmizí už nikdy. Kočárky – golfové kočárky, kombinované kočárky i sportovní kočárky – dnes patří ke každodennímu životu stejně, jako multifunkční postýlky. Kočárky poskytují dětem komfort a bezpečí. Navíc kývavé pohyby kočárku dokážou přivést dítě ke klidu, utišit jeho pláč a pomoci mu usnout.

Ohrádky pro bezpečné hraní

Bezpečí dítěte však nesmíme podceňovat ani doma. Zvláště ne tehdy, pokud ho chceme na nějakou chvíli spustit z očí. Důležité jsou z bezpečnostního hlediska ohrádky pro děti. Pokud do dětské ohrádky vhodně umístíte dětskou deku, přidáte bezpečné hračky, úměrné věku dítěte, dokáže se vaše dítě zabavit samo a vy si tak budete moci “ukradnout” nějakou tu chvilku pro sebe. Bezpečí dítěte pomohou zajistit i polohovací podložky do dětských postýlek, zábrany do postýlek, bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek a klíny do dětských postýlek.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img