- Reklama -
DomůZajímavostiDárky, které potěší každou nastávající maminku

Dárky, které potěší každou nastávající maminku

Párty pro nastávající maminku neboli tzv. baby shower u nás začíná být čím dál tím oblíbenější. Nejde o párty v pravém slova smyslu, jedná se spíše o těhotenskou oslavu, kdy je v hlavní roli nastávající maminka a miminko. Těhotenská párty se pořádá pár týdnů před porodem, obvykle probíhá doma u budoucí maminky. Součástí je občerstvení a dárky pro miminko. Jaké dárky pro miminko a maminku přinést, abyste udělali radost?

Sortiment pro miminka i těhotné je opravdu široký. Vždy tedy vybírejte podle toho, co má budoucí maminka ráda, nekupujte nic, o čem už dopředu víte, že maminka nevyužije. Mezi nejčastější dárky se řadí dětské oblečení, dudlíky, lahvičky, plenky, deky, hračky.

Dobroty pro maminku

I když většina účastníků oslavy přinese spíše nějaký miminkovský dárek, rozhodně je dobré přinést maličkost i mamince. Sladké mlsání se v období těhotenských chutí bude hodit. Těhotné ženy by měly více dbát na zdravou stravu, takže i mlsání by mělo být zdravější. Ideální jsou různé oříšky, sušené či lyofilizované ovoce, raw tyčinky, müsli atd. Zdravé dobroty z e-shopu Mixit.cz potěší nejednu nastávající maminku. Na Mixit si můžete kromě výše zmíněných dobrot namíchat svůj vlastní müsli mix, nebo zvolit již hotovou variantu. Mixit sleva vám pomůže ušetřit nějakou tu korunu.

Pro uchování zážitků

Pokud víte, že si maminka ráda zapisuje a tvoří, darujte ji deník, do něj může psát pokroky miminka. Vhodné je i album na fotografie, díky kterému se vzpomínky uchovají navždy. S malým miminkem někdy nezbývá čas na to, jít do obchodu a nechat si vyvolat fotografie. Proto je ideální kapesní tiskárna k mobilnímu telefonu nebo tzv. instantní fotoaparát. Instax je foťák, který umožňuje vytisknout fotografii ihned po jejím vyfocení. Fotky s bílým rámečkem jsou moc hezké a do alba se skvěle hodí. Stačí připsat pár popisků a je hotovo. Na Datart.cz seženete fotoaparát i náhradní náplně. Tento dárek je finančně náročnější, chcete-li ušetřit, sledujte různé slevové akce, hodit se bude třeba Datart slevový kód.

Oblečení pro miminko i maminku

Roztomilé oblečky pro miminko jsou oblíbeným dárkem, kterým nic nezkazíte. Zakoupit můžete klasické bodýčko, to se ve výbavě neztratí. Výběr je samozřejmě obrovský, praktickým dárkem jsou i ponožky, čepičky, dupačky, pyžama, případně nějaký stylový model třeba na novorozenecké focení. Látkových plínek také není nikdy dost, pořiďte nějaké s pěknými obrázky, ty se mohou využít i jako lehčí dečka, podložka atd.

Nezapomínejte ani na maminku. Radost uděláte kojícím polštářem, případně těhotenským oblečením. Aktivní maminky jistě ocení Reserved těhotenské legíny, které se hodí při procházkách, ale i na doma a rozhodně se neztratí ani po porodu. Pokud si nejste jisti velikostí nebo vkusem těhotné ženy, dobrou volbou je i dárkový poukaz. Tak si žena může vybrat přesně to, co se jí líbí. Těhotenské oblečení bývá poměrně drahou záležitostí, využijte Reserved slevový kód a ušetřete.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img