- Reklama -
DomůZajímavostiNaučte se hezky česky v kurzu češtiny pro cizince

Naučte se hezky česky v kurzu češtiny pro cizince

Čeština je krásný jazyk, ale z mnoha koutů světa můžeme slyšet, že jak je to hezký jazyk, tak je i těžký. Naučit se totiž „hezky česky“ může být mnohem větší výzva, než se zdá. To si však mnoho rodilých Čechů vůbec neuvědomuje.

Někteří, jako jsou třeba právě naši lektoři češtiny v Jazykové škole PELICAN, si to ale uvědomují velmi dobře a rozhodli se, že našim studentům češtiny pro cizince pomůžou. Chcete se dozvědět víc? Jak čeština pro cizince funguje? Čtěte dále!

Jaká je struktura kurzu češtiny pro cizince?

Osnova celého kurzu češtiny pro cizince se řídí sérií učebnic Česky krok za krokem. Pokud studenti následují učivo těchto učebnic, na konci kurzu je úroveň jejich českého jazyka B1. Učebnice zahrnují témata jako například: Seznamujeme se, Kde je to? Jídlo a pití, Moje rodina a další. Následně může student pokračovat učebnicí Čeština pro cizince: úroveň B2.

Struktura kurzů češtiny pro cizince je doplněna o videa s českou gramatikou, slovní zásobu, interaktivní vzdělávací videa a také audioknihy a audiopohádky, které obsahují také cizojazyčné přepisy. Veškeré tyto doplňující materiály studenti naleznou v naší virtuální třídě na platformě Moodle.

Co kurz češtiny pro cizince nabízí?

Váháte, proč začít docházet k nám do kurzu češtiny pro cizince? Zde naleznete hned několik důvodů, proč se k tomu odhodlat, a to co nejdříve!

Studenti mají možnost složit jazykovou zkoušku online na úrovni B1. A pokud tuto zkoušku složí úspěšně, získají od nás certifikát, který je akceptovaný množstvím univerzit jako doklad o znalosti češtiny potřebný pro přijetí k vysokoškolskému studiu. Dále je možné také složit státní jazykovou zkoušku z češtiny na úrovni B2.

Účastníci kurzů češtiny pro cizince od nás dále získají ISIC. Pokud netušíte, co je ISIC, je to parádní věc! Je to jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta. Díky tomuto průkazu je možné využívat slevy na různé atrakce, památky a například do muzeí po celém světě!

Zároveň si studenti z kurzů odnáší mnoho nezapomenutelných vzpomínek z mimoškolních aktivit, party ze začátku semestru, jelikož se snažíme vytvářet přátelské prostředí, které je příjemné nejen pro lektory, ale i pro naše studenty.

Jaký kurz si vybrat?

Všechny kurzy češtiny Jazykové školy PELICAN probíhají v centru Brna na Lidické. Máte auto? Nevadí! Můžete ho bez starostí zaparkovat u nás ve dvoře. No a pokud auto nemáte, tak se k nám lehce dostanete šalinou. Vedle prezenčních kurzů, které probíhají u nás ve škole, si můžete zvolit také online kurz, který můžete vykonávat z pohodlí vašeho domova.

Máte ještě stále nějaké dotazy, které se týkají kurzů češtiny pro cizince? To je úplně v pořádku, jsme vám k dispozici. Klidně se nám můžete ozvat e-mailem, telefonicky anebo se třeba zastavte u nás v kanceláři v Jazykové škole PELICAN.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img