- Reklama -
DomůBydleníLuxus i výtečná lokalita: pražský Malešický háj nabízí poslední dva byty

Luxus i výtečná lokalita: pražský Malešický háj nabízí poslední dva byty

Málo projektů je natolik úspěšných, že zbývají na prodej pouhé dva byty. Rezidenční projekt Malešický háj, za kterým stojí stavební společnost Metrostav Development, je výjimečný z mnoha důvodů. Je usazený ve výtečně dostupné lokalitě, k tomu je v blízkosti zeleně místního háje, a co víc? Nabízí luxusní vybavení v základu, což ocení nároční klienti. Nezbývá než dodat, že byty budou připravené k předání už v průběhu první poloviny roku 2023. O který byt budete mít zájem?

Příjemná lokalita nedaleko centra

Zvolit satelit daleko za Prahou nebo dennodenně dojíždět z některého města ve středních Čechách? Hodiny v autě nebo při jízdách vlakem jsou obrovskou ztrátou času, přitom dostupný projekt usazený v zeleni je přímo v metropoli. Rodinné bydlení v Malešicích je správnou volbou, desátá pražská část se pyšní výtečnou infrastrukturou a skvělou dopravní dostupností z centra metropole. Malešice jsou známé svou původní zástavbou, která navazuje na rodinné domy a nové bytové domy, odkud je blízko do školy a do školky, k lékaři nebo na poštu. V okolí jsou nadto obchody k běžným nákupům.

Auto do garáže, kolo do kóje

V rámci pěti bytových domů, které výborně zapadají do reliéfu místní krajiny, se nachází celkem 107 bytových jednotek od garsonek po vícepokojové, ke kterým přináleží balkony, terasy nebo předzahrádky. V současné době zbývají na prodej pouze dva byty s dispozicemi 1+kk a 3+kk, oba s balkonem. Auto lze umístit do zakoupeného garážového stání v podzemí, naopak jízdní kolo nebo kolečkové brusle do sklepní kóje, která patří k bytu. Sportovní vybavení se bude hodit při aktivní relaxaci v blízkém háji nebo v parku, který je jako stvořený na projížďky na kole nebo na trénink na místní inline dráze.

Luxusní standardy v základu

Společnost Metrostav Development vsadilo s architekty z renomovaného studia Loxia na nadčasovou architekturu a na použití přírodních materiálů, vnitřky nadto vynikají jedinečným vybavením. Byt ke koupi na Praze 10 je v základu vybavený okny s trojskly a předokenními žaluziemi. V obytných místnostech jsou k výběru dýhované dřevěné podlahy, v koupelně zase obklady a dlažba série Ambiente od značky SINTESI nebo koupelnová keramika Villeroy & Boch. Dokonalý vzhled dotvářejí vstupní a interiérové dveře české výroby.

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img