- Reklama -
DomůBydleníInfrasauna, která se vejde i do nejmenšího bytu

Infrasauna, která se vejde i do nejmenšího bytu

Důvody, proč si lidé pořizují infrasauny jsou dva: relaxace a komplexní regenerace celého těla. Díky tomu, že infrazářiče neohřívají vzduch, ale přímo vaše tělo, nemusíte čekat, než se infrasauna rozehřeje na správnou teplotu. Můžete se saunovat hned po zapnutí. To je ta největší výhoda ve srovnání s klasickou finskou saunou.

30 minut 3x týdně pro zdraví celé rodiny

Infrasaunu můžete v bytě umístit téměř kamkoli. V tomto ohledu je nenáročná. Stačí mít poblíž zásuvku 220 V. Infrasauna není vybíravá ani co se podlahy týče – díky své konstrukci se spokojí i s plovoucí podlahou, parketami nebo kobercem a nepotřebuje ani odvětrání. Stačí ji postavit na určené místo a zapnout.

U infrasauny neplatí čím větší tím lepší. Naopak. Optimální poloha při infrasaunování je vsedě. Proto té nejmenší infrasauně pro jednu osobu stačí plocha 1×1 metr. To znamená, že se bez problémů vejde i do toho nejmenšího panelákového bytu.

Pro rodiny je optimální volbou infrasauna pro 2 osoby. Její rozměry se pohybují kolem 120 x 140 centimetrů, takže stále nebývá problém s umístěním a pohodlně se do ní posadí 2 dospělí.

Se spotřebou elektrické energie infrasauny si nemusíte dělat starosti. Jeden saunovací cyklus v infrasauně vychází cenově jen na několik korun (v závislosti na vaší sazbě elektrické energie).

Délka pobytu v infrakabině je pak individuální – jednoduše se saunujte tak dlouho, dokud vám to je příjemné. Uvádí se, že jedno saunování by mělo trvat alespoň 30 minut a opakovat byste jej měli 2 až 3 krát týdně. Pravidelnost je důležitá pro maximální zdravotní efekt saunování.

V infrasauně vám bude tak dobře, jako byste byli na letním sluníčku. Léčivé vlastnosti však nemá každá infrasauna – velmi záleží na tom, jaký má ta vaše typ infrazářičů.

Mezi nejlepší infrazářiče patří již zmíněné Vitae: vyzařují infrapaprsky v celém existujícím spektru a nejrychleji dosáhnou maximální výkon. Navíc vydávají příjemné oranžovo-žluté světlo, takže do určité míry dokáží nahradit sluneční svit, což je příjemné zvláště v zimních měsících.

Přijďte si infrazářiče Vitae nezávazně vyzkoušet do našich vzorových infrasaun vystavených ve specializovaném saunovém showroomu v Praze – Uhříněvsi.

www.saunasystem.cz

- Reklama -

Must Read

- Reklama -spot_img